עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תפקידיו של עורך דין ביטוח לאומי

ישנן סיבות רבות בגינן נצטרך לפנות לביטוח לאומי לצורך הגשת תביעות שונות. אלו יכולים להיות מקרים של תאונות עבודה או מחלות מקצוע, זה יכול להיות לצורך קבלת קצבאות שונות דוגמת: קבלת ביטוח נכות כללית ושורת הסיבות יכולה עוד להיות ארוכה.
חשוב לציין, שאנשים רבים אינם נהנים מהכספים המגיעים להם מביטוח לאומי רק בגלל שאינם מודעים לזכויות השונות שלהם וכחלק מכך, אינם נוקטים בצעדים המתאימים בדרך למימוש של אותם הזכויות.
ההתנהלות מול ביטוח לאומי יכולה להיות התנהלות מורכבת ומסובכת וזאת, מכיוון שבכדי לקבל את מה שמגיע לתובעים, יש צורך למלא טפסים שונים בצורה מדויקת ולצרף אליהם מסמכים שונים, חוות דעת ועוד.. אנשים רבים מוצאים את עצמם מסתבכים בביצוע השלבים השונים של תהליכים אלו וכחלק מכך, עלולה לחלוף תקופת זמן ארוכה מאוד עד שאותם אנשים יקבלו את מה שמגיע להם מהביטוח הלאומי, אם בכלל.

עורך דין ביטוח לאומי, יכול להוות כאיש המקצוע אשר בכוחו לסייע לאותם אנשים בדרך החתחתים הזאת. עו"ד ביטוח לאומי יהיה בעל הידע, הכלים והניסיון, אשר יאפשרו לו לייעץ ולעזור ללקוחותיו להגיש את המסמכים המתאימים, למלא אותם בצורה הנכונה, המסודרת והמעמיקה ביותר ולהשיג את כל המסמכים הנדרשים לצורך הגשת התביעה.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של שירותי עורך דין ביטוח לאומי, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אותו עורך דין בקפידה. תוך שימת דגש הן על הניסיון שלו בתחום, הן על רמת הידע, ההבנה וההיכרות שלו עם ביטוח לאומי ועם גופים אחרים אשר רלוונטיים לאותה התביעה. במידה ותקפידו לשים את כל הדגשים החשובים אתם עתידים לקצר באופן משמעותי את התהליכים ואת הזמן מרגע הגשת התביעה ועד לקבלת מלוא כספי הפיצויים אשר מגיעים לכם.

אם אתם תרים אחר עורך דין בצפון המתמחה בתחום של ביטוח לאומי, אתם נמצאים במקום הנכון. עורך דין שוקי בלנגה, הינו עו"ד עם ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם ביטוח לאומי ועם דרכי ההתנהלות מולו. עו"ד בלנגה, אף מתמחה בייצוג לקוחותיו בוועדות שונות המתקיימות מטעם ביטוח לאומי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *