עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעת פוליסת ביטוח סיעודי

אז נכון שאף אחד לא ירצה לדמיין את עצמו במצב סיעודי, מצב בו הוא לא יוכל לבצע פעילויות, בסיסיות יומיומיות בכוחות עצמו. אבל, אף אד לא חסין ממצב שכזה ואף אחד גם לא יכול לדעת מה צופן לו העתיד. מהסיבה הזאת, פוליסת ביטוח סיעודי יכולה להיראות כהשקעה חשובה – זה נכון שאין בכוחה למנוע מצבים סיעודיים, אבל בכוחה לסייע לחיות בכבוד ובתנאים הטובים ביותר האפשריים גם אם המצב הוא כזה.

אז אם החלטתם לעשות פוליסת ביטוח סיעודי, חשוב מאוד שתבחרו בקפידה הן את חברת הביטוח דרכה תעשו את הפוליסה וגם את סוג הפוליסה ומה שהיא כוללת בתוכה. כדאי לשים לב לכל פרטי הפוליסה ובין היתר גם לאותיות הקטנות המהוות חלק בלתי נפרד מכל פוליסה – לעיתים, האותיות הקטנות הללו לא פחות חשובות מהתוכן המרכזי של הפוליסה – ולכן, חשוב לשים דגש על הפרטים הללו.

חשוב לקחת בחשבון, שבבוא העת ובמידה ומגיעים למצב סיעודי, לא תמיד הדרך לקבלת הכספים המגיעים בהתאם לפוליסה תהיה פשוטה. חברות הביטוח עלולות להציב בדרך קשיים וגם לדחות את הפוליסה. אז במקרה שכזה, חשוב להיוועץ עם עורך דין ולבדוק האם יש אכן סיבה ממשית לדחיית התביעה או שאולי יש מה לעשות וצעדים לקחת בכדי לקבל בכל זאת את הכספים המגיעים בפוליסה.

כל מי שנמצא בהליך תביעת ביטוח סיעודי – או תביעת ביטוח מכל סוג אחר, קיימת חשיבות גבוהה שיקפיד לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה הבקיא בתחום ויוכל לסייע לו. עורך דין שכזה יוכל לעמוד לצדו של התובע, לקצר לו תהליכים ולסייע לו לקבל את כל מה שמגיע לו בהתאם לפוליסת הביטוח שלו.

עורך דין שוקי בלנגה, הינו עורך דין מקצועי המתמחה בתביעות ביטוח ובין היתר גם בתביעת ביטוח סיעודי. עורך דין בלנגה הינו בעל היכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח כמו גם עם סוגי הפוליסות השונות. עורך דין שוקי בלנגה יהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שנמצא בהליך תביעת ביטוח ומתקשה לקבל את מה שמגיע לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *