עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעת פוליסת ביטוח נכות מתאונה

אף אחד לא יכול לדעת מה צופן לו העתיד וכחלק מכך, אנשים רבים לוקחים בחשבון את כל הסיטואציות האפשרויות ומשקיעים מדי חודש סכומי כסף מכובדים בפוליסות ביטוח. ההשקעה מתבצעת מתוך מחשבה שאם יום אחד חלילה, מקרה לא נעים כגון תאונה אשר תגרור לנכות ותפגע ביכולת הפרנסה יהווה את נחלתנו, נוכל לפדות את כספי הביטוח ולאפשר לעצמנו ולבני המשפחה שלנו להמשיך וליהנות מרמת החיים לה הם התרגלו.

מה שאנחנו לא תמיד לוקחים בחשבון הוא את העובדה שחברות הביטוח לא "מתלהבות" בלשון המעטה לשלם לנו את הכסף, גם אם הוא מגיע לנו. כחלק מכך, בעת תביעת פוליסת ביטוח נכות מתאונה, נוכל למצוא את עצמנו מתמודדים עם קשיים אותם תציב לנו חברת הביטוח. הקשיים יכולים לבוא לידי ביטוי בדחיות ועיכובים אשר מאחוריהם מסתתר תירוץ כזה או אחר.

ברוב המקרים, לאנשים אשר נגרמה להם לאחרונה נכות כתוצאה מתאונה, לא יהיה ברוב המקרים את האנרגיה או את היכולת לרדוף אחרי החברות ולהילחם בבירוקרטיות הרבות בדרך לקבלת סכום הכסף המגיע להם. מכיוון שלהרים ידיים זאת לא אפשרות אשר באה בחשבון, ההמלצה היא לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה המתמחה בתביעות ביטוח נכות מתאונה ויש לו היכרות מעמיקה עם חברת הביטוח המדוברת.

חשוב לקחת בחשבון שישנם מצבים בהם חברת הביטוח תדחה את התביעה שלכם מסיבה כזאת או אחרת ומאוד חשוב שלא תמהרו לוותר. אומנם במקרים מסוימים הדחייה תהיה מוצדקת, אך ישנם גם מקרים שיש מה לעשות בנידון ולכן, חשוב להתייעץ עם עורך דין מקצועי, אשר ידע לעבור על הפוליסה שלכם לפרטי פרטים ולהבין האם יש הצדקה בדחייה או לא ובאיזה צעדים יש לנקוט להמשך הדרך.

אם אתם מעוניינים בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, המתמחה בין היתר בתביעות ביטוח נכות מתאונה – אתם בכתובת הנכונה. עורך דין שוקי בלנגה, הינו בעל ידע מעמיק וניסיון פרטני בתחום. אתם מוזמנים ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך לקבלת מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם מחברת הביטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *