עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעת ביטוח סיעודי – לא כולם מקבלים את מה שמגיע להם

המחשבה לבדה על כך שיום אחד אנו עתידים למצוא את עצמנו במצב סיעודי עלול להעלות בנו תחושה חרדה קשה. אז גם אם אנחנו בגילאי השלושים כרגע ואולי גם יותר צעירים ומצבים כאלו עלולים להיראות לנו רחוקים  שנות אור מאתנו, אנשים רבים מעדיפים לעשות מעשה ולרכוש כבר בגילאים צעירים, פוליסת ביטוח סיעודי דרך אחת מאותן חברות ביטוח פרטיות. במובנים רבים, הצעד הזה יכול להיתפס כחכם, בכל זאת, אי אפשר לדעת מה העתיד צופן בחובו בעבורנו וחשוב להיות מוכנים לכל אפשרות – גם לאפשרויות הפחות אופטימיות.

העניין הוא שאם וכאשר מגיע הרגע בו המבוטחים צריכים לממש את הפוליסה וזכאים לכספים אשר מגיעים להם על פיה, צפויה להם או בני המשפחה שלהם במקרים רבים דרך חתחתים ארוכה בדרך לכסף, כאשר בסוף הדרך לא תמיד יתקבל הכסף  – על פי נתונים, כשלושים אחוז מאותן תביעות ביטוח סיעודי המוגשות מדי שנה נדחות על ידי חברות הביטוח מסיבות שונות.

אז מה זה בעצם אומר? האם לא לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי – הרי בכוחה של פוליסה שכזאת לסייע בצורה משמעותית לאדם במצב סיעודי ולבני המשפחה שלו. אז התשובה היא כמובן לא לוותר על הפוליסה רק בגלל החשש שלא תקבלו את הכסף ביום שתזדקקו לו. מה שחשוב לדעת זה איך להתמודד עם אותה תביעת ביטוח בצורה הטובה ביותר והתשובה לכך היא לא מסובכת – בסיועו של עורך דין ביטוח סיעודי מקצועי ומנוסה.

עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח סיעודי בעל ניסיון וידע מעמיק בתחום. עו"ד בלנגה מלווה את לקוחותיו משלב הייעוץ הראשוני לגבי הפוליסה, דרך הגשת התביעה ועד לקבלת מלוא הכספים המגיעים ללקוחות בהתאם לפוליסה. עורך דין תביעות ביטוח שוקי בלנגה, הינו בעל היכרות רבת שנים עם חברות הביטוח ואם אופן ההתנהלות שלהן. ההיכרות מאפשרת לו לסייע ללקוחותיו להתמודד עם כל מהמורה או מכשול אשר ניצב בדרך למימוש הזכויות שלהם וקבלת מלוא גובה הכסף אשר מגיע להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *