עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעת ביטוח במקרה של נכות מתאונה

תאונות עלולות לצערנו לקרות לכל אחד מאתנו, כאשר, מלבד להיזהר הדבר היחיד שנוכל לעשות בכדי להתמודד עם תוצאותיהן בצורה הטובה ביותר הוא ביטוח – או כך לפחות אנחנו נוטים לחשוב. אנשים רבים משלמים מדי חודש סכומי כסף לא מבוטלים לחברות הביטוח וזאת עבור פוליסת ביטוח תאונות אישיות. מטרת הביטוח היא לאפשר לנפגע ו/או לבני המשפחה שלו להמשיך ולשמור על רמת החיים שלהם גם אם הוא יאבד את יכולת ההשתכרות שלו באופן חלקי או מלא.

בחירת פוליסת ביטוח תאונות אישיות, היא עניין אשר דורש מחשבה ואיסוף מידע לגבי הפוליסות האופציונאליות ורמת הכיסוי שהן כוללות. אך גם האדם אשר ערך את הבירור המעמיק והיסודי ביותר האפשרית, עתיד לגלות שזה לא תמיד יבטיח שהוא יקבל תמורה על המאמץ. במידה וחלילה יום אחד, אותו אדם יעבור תאונה ויגיש תביעה לחברת הביטוח, הוא יכול למצוא את עצמו מתמודד עם קשיים ועיכובים רבים מטעם חברת הביטוח. מכיוון שהמצב בעקבות התאונה הוא גם ככה לא פשוט, יש גם אנשים שמרימים ידיים ומקבלים את הדחייה מטעם חברת הביטוח בהשלמה.

בכדי לא למצוא את עצמכם במצב בו אתם לא מקבלים את הפיצוי אשר מגיע לכם מחברת הביטוח או לא מקבלים את מלוא הסכום אשר מצוין בפוליסה, חשוב מאוד לא להתייאש או לוותר על מה שמגיע לכם, רק בגלל שאין לכם את הזמן או היכולת להתמודד עם הקשיים המוצבים מטעם חברת הביטוח. ההמלצה היא, להיעזר בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח המתמחה בנושא של נכות מתאונה. עורך דין שכזה יוכל להיות לכם לעזר רב, מכיוון שהוא מכיר לעומק את אופן ההתנהלות של חברות הביטוח ובעל כלים לייעץ לכם מה ואיך לעשות עם כל דחייה או עיכוב.

עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בצפון, בעל ניסיון רב בליווי וייצוג הלקוחות מול חברות הביטוח הפרטיות ומול ביטוח לאומי. עורך דין בלנגה ידאג להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר וללוות אתכם לאורך כל התהליך עד לרגע בו תקבלו את מלוא סכום הכסף שמגיע לכם – בהתאם לפוליסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *