עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעת ביטוח במקרה של מחלה קשה

כמעט כל אחד מאתנו משקיע בכל חודש סכומים לא קטנים של כסף לטובת פוליסות הביטוח. המטרה היא כמובן, להבטיח שאם יום אחד, נחלה, ניפגע או ניפצע וכתוצאה מכך נאבד את יכולת ההשתכרות שלנו – או שהיא תספוג פגיעה – נוכל להשתמש בכספי הביטוח המגיעים לנו ולהמשיך ולשמור על רמת החיים אליה התרגלנו, או לפחות רמה הקרובה לזאת אליה התרגלנו. אז נכון, שזה לא נעים לחשוב שמחלה קשה עלולה להוות נחלתנו, אך אין מה לעשות, אנחנו חשופים גם לזה ולכן, פוליסת ביטוח הכוללת כיסוי של מחלות קשות, תוכל לסייע לנו גם אם חלילה נמצא את עצמנו מתמודדים עם מצב שכזה.

חברות הביטוח מצדן, מציבות במקרים רבים, קשיים ומכשולים בפני התובעים. כך שאם חלילה התגלתה אצלכם מחלה קשה ואתם מגישים תביעת ביטוח מחלה קשה, יכול לקחת זמן רב עד שתקבלו את סכום הכסף המגיע לכם – אם בכלל. באופן עקרוני, ההנחיות לתביעת הביטוח מפורטות באתרי האינטרנט של החברות השונות. אך גם אם תבצעו את כל ההנחיות בקפידה, יהיו מצבים שהחברות יבקשו מכם להמציא אישורים נוספים, אשר גישה אליהם לא תהיה פשוטה. רשימת הקשיים אותן חברות הביטוח עלולות להציב לכם בדרך לקבלת הכסף היא עוד ארוכה והמסיבה הזאת, חשוב להיות מוכנים לנושא הזה מבעוד מועד.

הדרך הכי טובה לעבור את התהליך של תביעת ביטוח מחלה קשה, היא באמצעות קבלת סיוע מעורך דין המתמחה בתחום. לעורך הדין יהיו הכלים המקצועיים, הידע וההיכרות המעמיקה עם חברות הביטוח, מה שיאפשר לו לסייע לכם לצלוח את כל הקשיים והמהמורות, לקצר תהליכים ולקבל בתוך זמן קצר את מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם בהתבסס על פוליסת הביטוח.

אם אתם מעוניינים בעורך דין מקצועי בתחום של תביעת ביטוח, עורך דין שוקי בלנגה הוא הכתובת עבורכם. עורך דין בלנגה הינו בעל ניסיון והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח, עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל שלבי הגשת התביעה וידאג שתקבלו את מלוא הכסף אשר מגיע לכם בהתאם לפוליסת הביטוח שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *