עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח

אנשים רבים בוחרים לרכוש פוליסת ביטוח סיעוד דרך אחת מחברות הביטוח – זאת מהסיבה הפשוטה, שלא תמיד ניתן להסתמך רק על הביטוח הלאומי ועל חוק ביטוח הסיעוד שיספקו מענה על מלוא הצרכים במצבים סיעודיים.
אז למרות שזה מאוד לא נעים לקחת בחשבון שמצבים עתידיים אלו עלולים להוות את נחלתנו – חשוב להיות מוכנים לכול מקרה שלא יקרה – ובכוחם של כספי הביטוח להעלות את רמת החיים במידה ומקרים כאלו חס וחלילה אכן יתרחשו בעתיד.

מתי להגיש תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
תביעות סיעוד נגד חברת הביטוח "דקלה" או נגד כל חברת ביטוח אחרת דרכה רכשתם ביטוח סיעודי, תתבצענה במקרים בהם התובע מוגדר במצב סיעודי ואינו מסוגל לבצע 3 מתוך ששת הפעולות הבאות: להתרחץ, לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, ללכת ולשלוט על הסוגרים.
אך חשוב לקחת בחשבון, שגם במקרים בהם אכן ניתן להוכיח שהתובע מוגדר במצב סיעודי, עדיין הדרך לקבלת מלוא כספי הביטוח עוד עלולה להיות ארוכה ומורכבת.
כמובן, שאין זה אומר שצריך להרים ידיים ולהתייאש – פנייה לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום של תביעות סיעוד נגד חברת הביטוח "דקלה" ונגד חברות ביטוח אחרות, תקצר תהליכים ותסייע בהשגת המטרה שהיא קבלת מלוא הכספים המגיעים מהביטוח.

מתי יש צורך להיעזר בשירותי עורך דין?
חברות הביטוח לא תמיד מקלות על התובעים, ובמקרים רבים התובעים ימצאו את עצמם מתמודדים עם קשיים אלו ואחרים בדרך לקבלת מלוא סכום התביעה – וזאת, כתוצאה מטענות ובקשות שונות של חברות הביטוח אשר ייעודן להערים קשיים על התהליך.
במקרים בהם התביעה נדחתה כמו גם מקרים בהם הסכום הכספי אותו חברת הביטוח תהיה מוכנה לשלם הינו נמוך משמעותית מהסכום המגיע לתובע וגם במקרים בהם התובעים מתקשים לעמוד בהליכים הבירוקרטיים השונים – ההמלצה תהיה להסתייע בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום של תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח.
עו"ד מקצועי ידע להתנהל בצורה מקצועית ונכונה ולאפשר לתובעים לקבל בסופו של דבר את מלוא הכספים אשר מגיעים להם.

.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *