עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות סיעוד – מגיעים לתהליך מוכנים

כל כך הרבה אנשים משלמים מדי חודש סכומי כסף עבור פוליסת ביטוח סיעוד. כל כך הרבה אנשים, חיים בידיעה שיום אחד, במידה וחלילה יגיעו למצב סיעודי ויהיו זכאים לכסף הפוליסה, הם יקבלו את כל מה שמגיע להם. כל כך הרבה אנשים טועים..
אז נכון שמאוד יכול להיות שבהתאם לפוליסה, הפיצויים אכן יגיעו להם, אבל הדרך לקבלת הכספים, יכולה להיות דרך חתחתים ארוכה ורצופה במלחמות מול חברת הביטוח. לא אחת יש גם מקרים בהם אנשים מוותרים על מה שמגיע להם, רק בגלל שאין להם כוח להילחם יותר – בגלל שהמבוטח נמצא במצב סיעודי, בדרך כלל מי שמנהל עבורו את המלחמות האלו יהיו ילדיו או בני משפחה קרובים אחרים.

אז מה בכל זאת אפשר לעשות? פשוט מאוד, להגיע מוכנים להליך של תביעות סיעוד. הדרך הטובה ביותר להגיע מוכנים לתהליך, היא להיות מלווים בעורך דין תביעות סיעוד מנוסה ומומחה בתחום זה. עורך דין מנוסה ומקצועי, ידע איך לעבור מעל כל מכשול אותו חברת הביטוח תציב בדרך לקבל הפיצויים המדוברים. עורך דין תביעות ביטוח סיעוד, יכול ללוות את הלקוחות שלו החל משלב הייעוץ הראשוני – עוד בטרם הגשת התביעה. הוא יבדוק לעומק את הפוליסה ויסייע לאותו אדם להבין האם התביעה היא מוצדקת או לאו. במידה והתביעה מוצדקת, עורך הדין יסייע להגיש את התביעה וידע איך להתמודד עם כל מכשול, עד לשלב בו הלקוח שלו יקל את מלוא הכספים אשר מגיעים לו מחברת הביטוח. כמובן, שבכדי לייעל את התהליך, חשוב לבחור בקפידה את אותו עורך דין תביעות סיעוד ולוודא שיש לו את הכלים המתאימים לייצג את אותו הלקוח.

אם אתם מעוניינים בשירותיו של עורך דין תביעות סיעודיות, מקצועי ומנוסה – עורך דין שוקי בלנגה יהווה ללא כל ספק ככתובת הנכונה עבורכם למטרה. עו"ד בלנגה אוחז בשנות ניסיון רבות בטיפול בתחום תביעות הביטוח בכלל ותביעות סיעודיות בפרט. עורך דין בלנגה ילווה אתם לאורך כל שלבי התביעה, יקצר עבורכם תהליך וידאג שבסופה של הדרך אתם תקבלו את מלוא הסכום המגיע לכם מחברת הביטוח.