עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות נגד חברות ביטוח פרטיות

רוב האנשים רוכשים במהלך החיים פוליסות ביטוח – כאשר המטרה היא להבטיח את עתידם ואת עתיד בני המשפחה שלהם ולכסות אותם מפני אירועים קשים שכולנו חשופים אליהם כמו: תאונות, מחלות קשות ואבדן כושר העבודה בצורה חלקית או מלאה. בעת רכישת הפוליסות, כולנו בטוחים שיום אחד במקרה ונזדקק לכסף והוא יגיע לנו בהתאם למה שכתוב לפוליסה – כל שנצטרך לעשות זה להגיש תביעה, להציג את האישורים המתבקשים והכסף יועבר לחשבון הבנק שלנו. בפועל, המציאות שונה לגמרי, חברות הביטוח ממש לא ממהרות לשלם כסף לאנשים – גם במקרים בהם אין כל ספק שהכסף בפוליסה מגיע להם. אז אותם אנשים, אשר מתמודדים גם ככה עם מצב קשה כתוצאה מהפציעה או המחלה, עוד אמורים להתמודד גם עם הקשיים והדחיות מטעמה של חברת הביטוח.

אין זה פלא, שאנשים רבים מוותרים בשלב מסוים על התביעה, רק בעקבות דחייה שקיבלו – ואפילו לא נבדקה אם היא אכן מוצדקת. אחרים מוותרים מכיוון שהם לא יכולים לעמוד בדרישות השונות של חברת הביטוח – לדוגמה, להגיש טפסים שונים שהגישה אליהם היא כמעט בלתי אפשרית. אותם אנשים, אשר מוותרים, מפסידים סכומים גבוהים של כסף אשר מגיעים להם ובכוחם לאפשר להם לעבור את התקופה המדוברת בצורה הרבה יותר נוחה. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לא למהר ולהרים ידיים ובטח שלא לפני שהתייעצתם עם עורך דין תביעות ביטוח מקצועי, אשר מכיר לעומק את חברות הביטוח השונות ומכיר היטב את כל סוגי הקשיים המוצבים על ידיהן – וכמובן, הנו בעל הכלים והידע המתאים להתמודד עם ערמת הקשיים המדוברת.

אם גם אתם נמצאים בהליך תביעות נגד חברות ביטוח פרטיות ומרגישים שאתם לא יכולים להתמודד יותר מול חברת הביטוח, עורך דין שוקי בלנגה יהווה ללא ספק את הכתובת הנכונה עבורכם. עורך דין בלנגה הינו בעל היכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח הפרטיות בארץ כמו גם עם השיטות השונות בהן הן עושות שימוש בכדי להקשות על התובעים או לדחות את התביעה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד בלנגה ולקבל ייעוץ וסיוע לאורך כל הליך התביעה עד לקבלת מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם בפוליסה.