עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – שומרים על האינטרסים שלכם

עיכובים, קשיים בירוקרטיים וקשיים טכניים מפרידים ברוב המקרים, בין המגישים תביעות ביטוח לבין הכסף אשר מגיע להם. העובדה היא שהאינטרסים של חברות הביטוח הם לא למהר ולשלם למבוטחים שלהם את הכספים – גם במקרים בהם אין כל עוררין שהכסף הזה מגיע להם. אז כמו שחברות הביטוח דואגות לאינטרסים שלהם, חשוב שגם התובעים ידאגו לשמור על האינטרסים שלהם – והאינטרסים במקרה הזה, יהיו לקבל את מלוא סכום הכסף אשר מגיע להם על פי הפוליסה אשר ברשותם. בכל זאת, המבוטחים שלמו מדי חודש במשך שנים רבות, סכומי כסף לא נמוכים, בשביל שבמידה והם יום אחד יזדקקו לכספים הללו, הם יקבלו אותם ויוכלו להמשיך ולחיות בכבוד, למרות הפגיעה.

כאמור, חברות הביטוח עושות שימוש בטכניקות שונות בכדי לגרום לכך שתהליך התביעה יתארך ובכדי להקשות על מגישי התביעה. מה שהתובעים יכולים לעשות בכדי להתמודד בצורה הטובה ביותר מול הקשיים המדוברים, זה להיעזר בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח שהינו בעל ניסיון והיכרות מקיפה עם חברות הביטוח הפועלות בישראל.
עורך דין מקצועי ומנוסה, יבדוק לעומק את פוליסת הביטוח ויסביר למבוטח עם על פי הפוליסה אכן מגיע לו סכום כסף ומה גובה הסכום המדובר. כמובן, שעורך הדין ימשיך ללוות את התובעים לאורך כל שלבי התהליך, עד לקבלת מלוא סכום הכסף אשר מגיע ללקוח שלו – עורך הדין יהיה בעל כלים וידע להתמודד עם כל הקשיים והעיכובים המוצבים על ידי חברות הביטוח – כך שהתהליך עד לקבלת הכספים המגיעים יתקצר משמעותית.

אם גם אתם עומדים לקראת תהליך של תביעת ביטוח, חשוב מאוד, שתגיעו מוכנים לתהליך ותדאגו לכך שכל הצעדים בדרך לקבלת הכספים, יתבצע בצורה המהירה ביותר.
עו"ד שוקי בלנגה – עורך דין תביעות ביטוח, יספק לכם ייעוץ מקצועי ומקיף על תביעות ביטוח. עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל השלבים של התביעה, יסייע לכם לדלג בצורה מהירה על כל הקשיים של חברות הביטוח. לשאלות ולקביעת פגישת ייעוץ עם עורך הדין, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד שוקי בלנגה.