עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – קשיים, עיכובים ודחיות

כמעט כל אדם אשר הגיש תביעת ביטוח, יעיד שחברת הביטוח, או דחתה את התביעה, או דרשה ממנו להציג מסמכים נוספים, או נקטה בצעד אחר על מנת לעכב את הליך התביעה. נדירים המקרים בהם אנשים שהגישו תביעת ביטוח, קיבלו תשובה חיובית באופן מידי – גם במקרים, בהם אין כל ספק שמגיעים להם הכספים המדוברים מהפוליסה. מקרים אלו נפוצים, בכל סוגי תביעות הביטוח, תביעת סיעוד, תביעת אובדן כושר עבודה, תביעת נכות כתוצאה מתאונה וכן הלאה..

חברות הביטוח עושות מאמצים רבים בכדי לדחות את תביעות הביטוח אשר מגיעות אליהן – הן מחפשות בצורה מעמיקה סיבה לדחות את הדחייה – זה יכול להיות פרט קטן בהיסטוריה הרפואית שלו ואלו יכולים להיות גם דברים מינוריים אחרים, שלא באמת מהווים סיבה מוצדקת לדחיית התביעה. בשורה התחתונה, אנשים רבים אשר נמצאים במצבים לא פשוטים, בגינם הם זקוקים לכספי הביטוח – מוצאים את עצמם חסרי אונים אל מול הדחייה מטעם חברת הביטוח.

אז אם אתם חושבים שכספי הביטוח מגיעים לכם, חשוב מאוד לא להרים ידיים ולא לוותר על כספי הביטוח גם אם קיבלתם דחייה – בעיקר, בטרם בדקתם לעומק את הסיבה בגינה נדחתה התביעה. עורך דין מקצועי בתחום תביעות ביטוח, יבדוק לעומק את הפוליסה שלכם, כמו גם את הסיבה בגינה היא נדחתה ויוכל לייעץ לכם מה לעשות בהמשך – האם הדחייה הייתה מוצדקת או שאולי היא איננה מוצדקת ויש מה לעשות בכדי לקבל את הכסף שמגיע לכם.

אם גם אתם מעוניינים להגיש תביעת ביטוח – בין אם אתם נמצאים לפני תחילת התהליך וגם אם התחלתם את התהליך וקבלתם דחייה או עיכובים חוזרים ונשנים מטעם חברת הביטוח – עורך דין שוקי בלנגה, עורך דין תביעות ביטוח, יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. לעו"ד בלנגה ניסיון רב בתחום תביעות הביטוח והיכרות רבת שנים עם כל חברות הביטוח בישראל ועם הדפוסים בהם הן פועלות בכדי לדחות תביעות ביטוח. אם יש לכם שאלות בנושא או אם אתם מעוניינים לקבוע פגישת יעוץ, צרו קשר ועורך דין שוקי בלנגה, ישמח לעמוד לרשותכם.