עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – מתי צריך עורך דין?

רובנו רכשנו פוליסות ביטוח מסוגים שונים במהלך החיים שלנו ודאגנו להפריש בכל חודש במשך שנים רבות סכומי כסף גבוהים בכדי להיות מוגנים ביום מין הימים מפני כל מקרה שלא יקרה.
העניין הוא שכאשר מגיע היום בו אנחנו זקוקים בפועל לפיצויים המגיעים לנו מהביטוח – אנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם סחבת מצדן של חברות הביטוח ועם מיני קשיים לא צפויים אשר יעכבו או ימנעו מאתנו לקבל את הכסף המגיע לנו או לקבל את כל הסכום במלואו.
בכדי למנוע מקרים כאלו, או לצורך מניעת ההתמודדות עם הקשיים השונים, ישנו צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח, הבקיא בתחום והינו בעל היכרות עם חברת הביטוח הספציפית מולה אנו מתנהלים.

כיצד הסחבת של חברות הביטוח באה לידי ביטוי?
לחברות הביטוח השונות ישנן דרכים ושיטות שונות ומגוונות בהן הן לא מהססות לעשות שימוש – וזאת בכדי לעכב את התובעים או לעצור אותם לגמרי מלקבל את סכומי הכסף המגיעים להם.
מי שאינו בעל היכרות או ידע בתחום עלול להרים ידיים באמצע הדרך, או לחשוב שאם הבקשה נדחתה, אז אין יותר מה לעשות – מה שבמקרים רבים אינו נכון.
אז נכון שישנם מקרים בהם הדחייה נעשית בצדק, אבל בחלק אחר מהמקרים מדובר בדחייה לצורך עיכוב. מהסיבות הללו, ההמלצה היא לפנות לעורך דין מקצועי לצורך קבלת ייעוץ בתחום – ובמידת הצורך גם ליווי וייצוג בכל השלבים והתהליכים בדרך לקבלת סכומי הכסף.

אם גם אתם מעוניינים להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח ומעוניינים לקצר תהליכים ולחסוך מעצמכם את הצורך לעבור מכשולים וקשיים – עורך דין תביעות ביטוח שוקי בלנגה, הוא איש המקצוע עבורכם.
עו"ד שוקי בלנגה הינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הביטוח, במהלכן  צבר ידע, כלים והיכרות מעמיקה עם אופן ההתנהלות של חברות הביטוח השונות כגון חברת הביטוח דקלה וחברות רבות נוספות, במקרים כאלו.
אתם מוזמנים ליצור קשר ועורך דין בלנגה ישמח לייעץ וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד לשלב קבלת הכספים המגיעים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *