עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – לומדים מסיפורים אמתיים

אנשים רבים, בטוחים שאם הם רכשו פוליסת ביטוח בצורה מושכלת ולאחר בירור של כל הפרטים הרלוונטיים, עתידם בנושא הזה מובטח ובמידה ויום אחד הם יהיו זכאים לקבל את הכסף, בתוך זמן קצר הוא עתיד להגיע לחשבון הבנק שלהם. בפועל, המצב רחוק מלהיות כזה ואנשים רבים יכולים להעיד על כך. חברות הביטוח לא ממהרות ברוב המקרים להיענות לתביעה ולדאוג שהכסף יגיע תוך זמן קצר לחשבון המבוטחים. הן מצדן נוקטות בפעולות שונות אשר ייעודן לעכב את העברת הכסף לחשבון – וזה נכון, גם במקרים בהם אין כל ספק שהכסף מגיע לתובעים בהתבסס על הפוליסה אשר ברשותם.

ישנם אינספור סיפורים, על אנשים שרכשו פוליסות ביטוח אשר אמורות להגן עליהם מפני מגוון רחב של מצבים שונים ובסופו של דבר, כשהיגיע היום בו הם נזקקו לפיצויים, הם מצאו את עצמם במצב מורט עצבים ומייאש. לכן, מי שבוחר להיות שאנן בנושא הזה, יכול תמיד ללמוד איך הדברים מתנהל בפועל מסיפורים אמתיים של אנשים אשר הגישו תביעות ביטוח – ואגב, לא קשה למצוא סיפורים כאלו בכל מקום.

אז כמובן, שדברים אלו לא אמורים לייאש את המבוטחים, כי אנשים, אשר נקטו בצעדים הנכונים ולא היו שאננים גם הצליחו לקבל בסופו של דבר את מלוא סכום הכסף אשר מגיע להם מהפוליסה. מה שצריך לעשות, זה פשוט מאוד, להיוועץ בעורך דין תביעות ביטוח אשר הינו בעל הניסיון, הידע והמקצועיות הנדרשת עורך דין תביעות ביטוח, ידע כיצד להתמודד עם הקשיים אותן מציבות חברות הביטוח ולהוביל את הלקוחות שלו בדרך קצרה ובטוחה אל מלוא סכום הכסף אשר מגיע להם מחברת הביטוח.

במידה וגם אתם נמצאים לקראת תהליך של תביעת ביטוח ורוצים להבטיח לעצמכם את מימוש מלוא הזכויות – אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין שוקי בלנגה. עורך דין בלנגה הינו עו"ד תביעות ביטוח בצפון, מקצועי ומנוסה, אשר יוכל לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הליך תביעת הביטוח ולדאוג שתקבלו בזמן הקצר ביותר את כל מה שמגיע לכם מאותה חברת ביטוח – בהתבסס על הפוליסה שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *