עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח לאומי וחשיבות המוכנות אליהן

אנשים רבים פונים באופן עצמאי לביטוח לאומי לשם הגשת תביעה, מתוך מחשבה שמדובר בתהליך אותו הם יוכלו לצלוח בכוחות עצמם. בפועל, המצב הוא הרבה פחות אופטימי, אנשים רבים, מרימים ידיים בשלבים שונים בדרך, רק בגלל קשיים להמציא מסמכים מבוקשים או בעקבות דחייה ראשונית של התביעה – כאשר בחלק מהמקרים, קיימת אפשרות לבדוק לעומק את סיבת הדחייה ולהילחם בה. אבל כאמור, פעולה זאת היא כמעט בלתי אפשרית אם היא מתבצעת בצורה עצמאית. הדרך הטובה ביותר לבצע את הפעולה, היא באמצעות פנייה לעורך דין מקצועי ומנוסה המתמחה בתביעות ביטוח לאומי.


בכדי לטפל בתביעות ביטוח לאומי בצורה הטובה והמקצועית ביותר, על עורך הדין להיות בעל ידע נרחב וניסיון רב בתחום – התקנות והחוקים השונים הקשורים לעולם הביטוח הלאומי הינם מורכבים ולעיתים קרובות מתבצעים בהם שינויים או מתווספים אליהם חידושים. כחלק מכך, חשוב לתכנן בצורה מוקפדת כל צעד המהווה חלק מהתביעה, כמו גם להתכונן כמו שצריך לוועדה הרפואית.
עורך דין מקצועי ומנוסה יכיר פעולות ושיטות שונות, אשר יאפשרו לשמור על כל האינטרסים של הלקוח המיוצג על ידו – כך למשל, לא רבים יודעים, שישנם מקרים בהם מתגלה שגיאה בהחלטת הועדה הרפואית ובמקרה כזה ניתן להגיש ערעור – אנשים אשר מגיעים לוועדה רפואית ללא ליווי מצד עורך דין, לא תמיד מודעים כך ופשוט מקבלים את ההחלטה שהתקבלה כהחלטה סופית – מה שיכול לפגוע בצורה משמעותית בזכויות ובאינטרסים שלהם.

לכן, כאמור, חשוב להגיע להליך תביעה לביטוח הלאומי עם ליווי של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום תביעות הביטוח הלאומי.

 

אם גם אתם נצבים לפני הליך של הגשת תביעה לביטוח לאומי – עורך דין שוקי בלנגה, הוא הכתובת עבורכם. עורך דין בלנגה הינו בעל ניסיון רב בהגשת תביעות לביטוח לאומי ובהכנת הלקוחות לקראת ועדות רפואיות.
עו"ד בלנגה ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך עד למימוש מלוא הזכויות שלכם.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין בלנגה כבר היום ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, אשר תהווה צעד ראשון לתהליך.