עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – כיצד לקצר תהליכים?

אנחנו חיים בעידן האינטרנט, אשר אמור לאפשר לנו נגישות לכל מידע ולקצר לנו משמעותית תהליכים שונים. כך שכל מי שמעוניין להגיש תביעת ביטוח  הוא תביעת ביטוח לאומי, יכול להיות אולי מופתע לטובה ברגע שהוא יגלה שאת כל הטפסים ניתן להגיש דרך רשת האינטרנט. העניין הוא שהשמחה אולי מוקדמת מדי בשלב הזה, כי בהמשך התהליך, התובע עתיד לגלות שהתהליך של הגשת תביעת ביטוח הוא ממש לא פשוט – וזה עוד בלשון המעטה. למעשה זה בדיוק להפך מכך, מדובר בתהליך מורכב אשר עלול לטמון בחובו הרבה דחיות ועיכובים – עד שבחלק מהמקרים רבים מעדיפים פשוט לוותר ולהרים ידיים מאשר להתמיד בתהליך.

אז החדשות הפחות טובות הן שבהליך של הגשת תביעה לחברות הביטוח או הביטוח הלאומי, התהליך קרוב לוודאי, יהיה הרבה יותר מורכב מאשר רק למלא טפסים באינטרנט. החדשות היותר טובות אין שלפעמים, גם קבלת דחייה של התביעה, היא לא המילה האחרונה שלכם בנושא. עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, יוכל לעבור על הפוליסה שלכם ועל הסיבות בגינן התקבלה הדחייה מהחברה ולקבוע האם אכן מדובר בדחייה מוצדקת או שאולי יש מה לעשות כנגד הדחיה ולאפשר לכם לקבל את הכסף שלכם. בכל אופן, המפתח כאן, יהיה ללא ספק קבלת שירות של עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, אשר ידע להוביל אתכם אל עבר הכסף שמגיע לכם, גם אם המכשולים שיוצבו בדרך על ידי חברת הביטוח יהיו מורכבים וקשים במיוחד.

אז בכדי לעבור את התהליך בצורה הכי מהירה ויעילה ובאמת לא לעשות יותר מדי מעבר למילוי של הטפסים באינטרנט, חשוב כאמור, להיעזר בעורך דין תביעות ביטוח מקצועי, אשר יבצע עבורכם את כל הפעולות אשר ייקצרו את התהליך. אם אתם מתגוררים בצפון, הכתובת הנכונה ביותר עבורכם היא עורך דין שוקי בלנגה – עורך דין תביעות ביטוח מקצועי עם ניסיון רב בתחום. עורך דין בלנגה הינו בעל היכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח ועם הביטוח הלאומי ולכן, ידע איך להתמודד עם כל מכשול אשר ירחיק אתכם מהכסף שמגיע לכם.