עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח חיים

החיים הם לא צפויים ומקרי מוות מוקדמים קורים כל הזמן. אז אולי רק המחשבה הזאת, גורמת לאי נוחות מסוימת, אבל העובדה היא שאנשים רבים, רוצים להיות מוכנים גם למקרים כאלו ומבטחים את עצמם בביטוח חיים – ברוב פוליסות הביטוח מדובר על מוות לפני גיל 65.
מטרת הביטוח היא לדאוג, שבמקרה של מוות בטרם עת, יורשיהם של המבוטחים יוכלו לקבל סכום כסף, אשר יאפשר להם להמשיך ולהתקיים בכבוד.

הבעיה היא שבפועל, אותם יורשים אשר מגישים תביעת ביטוח חיים בכדי לקבל את הכסף שמגיע להם, נתקלים לא אחת ברשימה ארוכה של קשיים המוצבים מהצד של חברת הביטוח. הקשיים יכולים לבוא לידי ביטוי בדחייה של התביעה מטעם החברה או בסירוב להעביר את התשלומים המגיעים לתובעים. הסיבות והטיעונים יכולים להיות רבים ומגוונים ובין היתר: טענה שהנפטר הסתיר מידע כלשהי מחברת הביטוח ולכן התביעה לא תתקבל. טענה שהתביעה התיישנה (ההתיישנות נכנסת לתוקף 3 שנים לאחר הפטירה וחשוב לשים לב לזה). הטענות הן עוד רבות ומגוונות, כאשר חשוב מאוד שהתובעים ידעו כיצד להתמודד עם הדחיות של התביעה, שלא תמיד מוצדקות.

עורך דין תביעות ביטוח, המתמחה בין היתר גם בתביעות ביטוח חיים, יהווה ככתובת הנכונה, עבור כל מי שעומד לקראת הגשת תביעת ביטוח חיים ומעוניין להגיע מוכן לתהליך. עורך דין מנוסה ומקצועי, ידע להתמודד עם כל דחייה, עיכוב וסירוב – ברשות עורך הדין הידע והכלים לבדוק האם הסיבות לדחייה הן אכן מוצדקות ובמידה ולא, הוא כמובן ידע כיצד להתמודד עם אותה הדחייה ומה לעשות בכדי לדאוג שהלקוחות שלו יקבלו את מה שמגיע להם.

אם גם אתם נמצאים לקראת הגשת תביעת ביטוח חיים – עורך דין שוקי בלנגה, יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם למטרה. עו"ד שוקי בלנגה הינו בעל ניסיון רב בליווי לקוחות בהליכי תביעות מול חברות הביטוח השונות הפועלות בישראל. באמצעות הכלים אשר ברשותו והידע הרב שצבר בתחום, יוודא עורך דין בלנגה, שתקבלו את מלוא גובה הפיצויים המגיעים לכם, בתהליך הקצר והמהיר ביותר האפשרי בדרך לשם.