עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – זה לא פשוט כפי שזה יכול להיראות..

כל חברת ביטוח גדולה, אשר מכבדת את עצמה, מעמידה לרשות לקוחותיה הסברים מפורטים על הדרך להגשת תביעת ביטוח. ההסבר, נמצא במקום בולט באתר, כך שלא צריך להתאמץ בכדי למצוא אותו. עד כאן, הכול נשמע בסדר ואפילו מבטיח וכל מבוטח מרגיש שהוא יכול להמשיך להשקיע בפוליסות שלו בידיעה שאם יגיע יום בו הוא יהיה זכאי לקבל את הפיצויים המדוברים, זאת לא אמורה להיות משימה קשה מדי בעבורו – הרי כל ההסברים נמצאים באתר. בפועל, המצב הרבה יותר מורכב מכפי שהוא נראה. אנשים רבים, אשר נפגעו או חלו במחלות קשות ורצו לממש את הפוליסה שברשותם, גילו לצערם שהדרך לקבלת הכספים היא דרך ארוכה ולא פשוטה – ולעיתים, גם כלל לא אפשרית.

אז מה עושים, להתעצבן זה בטח לא יעזור ובטח לא טוב עבורכם במצב בו אתם נמצאים. גם להרים ידיים זאת לא אפשרות – במידה והכספים מגיעים לכם, למה שתוותרו עליהם, הרי שילמתם מדי חודש במשך תקופת זמן ארוכה בכדי שאם תקלעו למצב אליו נקלעתם, תוכלו לקבל סכום כסף אשר יסייע לכם לעבור את התקופה. אז מה ניתן לעשות בכל זאת? פשוט מאוד, לפנות לעורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך, עורך דין מקצועי, ידע איך להתמודד עם כל הקשיים והמכשולים שחברות הביטוח מציבות בהליך תביעה. עורך הדין ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויאפשר לכם להוריד את הטרדות ואת הכעסים ולהתמקד בדברים החשובים – כמובן, מתוך ידיעה, שבסיום התהליך, אתם עתידים לקבל את מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם בהתאם לפוליסה אשר ברשותכם.

אם אתם מעוניינים בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח בעל ניסיון ורמה מקצועית גבוהה במיוחד – עורך דין שוקי בלנגה יהווה ככתובת הנכונה עבורכם. עו"ד בלנגה, הינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום תביעות הביטוח. במהלך שנות ניסיונו צבר היכרות מעמיקה עם כל חברות הביטו בישראל וברשותו הכלים התמודד עם כל מכשול אותן הן מציבות בדרך לקבלת סכום הכסף המגיע לכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים.