עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – זה לא חייב להיות כל כך מורכב

אחרי שנים ארוכות בהן אתם מעבירים מדי חודש סכומי כסף לא מבוטלים, לחברת הביטוח (או למספר חברות ביטוח שונות). באופן טבעי, אתם מצפים שברגע שתהיו זכאים לדמי הביטוח, תקבלו אותם ללא בעיה. קרוב לוודא שאתם לא תמימים ואתם לוקחים בחשבון שיש איזו בירוקרטיה אותה צריך לעבור בדרך לקבלת הכספים – מילוי של טפסים, שליחת מסמכים וכדומה. אבל קרוב לוודא, שלדרך החתחתים המורכבת, אשר צפויה לכם בפועל, לא תהיו מוכנים – אלא אם כן, שמעתם סיפורים או התנסיתם בתביעת ביטוח בעבר.
למצוא את עצמכם במצב של חוסר אונים, מבלי יכולת לקבל את הכספים המגיעים לכם מהביטוח, בגלל ערמת קשיים בלתי אפשרית אשר הוצבה לכם מטעם החברה – זה אולי סיטואציה (או יותר נכון, סיוט) שלא דמיינתם.

אז החדשות הטובות הן, שיש דרך לעבור את ההליך של תביעות ביטוח, בצורה קצת יותר טובה. בחירת עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, אשר מכיר לעומק את כל המהמורות והקשיים שחברות הביטוח נוהגות להציב לתובעים בתהליך, יכולה בהחלט לסייע לכם לעבור את ה"מסע" הזה בצורה הרבה יותר מהירה ויעילה – וחשוב מכך, לקבל בסופו של תהליך את מלוא הכסף המגיע לכם (בהנחה כמובן, שהוא אכן מגיע לכם – קיום העילה לביטוח, תיבדק כבר בפגישת הייעוץ הראשונית עם עורך הדין). כמובן, שבכדי להשיג את המטרות מהתביעה, חשוב לבחור בקפידה את עורך הדין המתמחה בתביעות ביטוח, לוודא שמדובר בעו"ד מנוסה, אשר מכיר לעומק את חברות הביטוח ובפרט, את החברה לה אתם מגישים את התביעה – רק עורך דין מקצועי ומנוסה ידע כיצד לפעול בצורה הטובה ביותר.

עורך דין שוקי בלנגה, הינו עורך דין תביעות ביטוח בצפון, בעל ניסיון רב בתחום תביעות הביטוח והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח השונות. לעו"ד בלנגה, כל הידע והכלים המקצועיים אשר יאפשרו לו ללוות אתכם לאורך כל הליך התביעה, לייעץ לכם ולייצג אתכם בעת הצורך, עד להשגת המטרה והיא קבלת מלוא הכספים אשר מגיעים לכם בהתאם לפוליסה אותה רכשתם מחברת הביטוח.