עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח והחשיבות בהתמדה

זה נראה מאוד הגיוני שכאשר אנחנו משלמים במשך כל חודש, שנים על גבי שנים סכומי כסף לחברת הביטוח בכדי לבטח את עצמנו במקרים של תאונות שונות – אנחנו גם אמורים לקבל את התמורה לכספנו עם חלילה נהיה מעורבים בתאונה.
אז למרות שזה נשמע כביכול מאוד הגיוני, אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים במשך תקופות זמן ארוכות וממושכת בהליכי תביעות ביטוח מורכבים.
כן, גם אם חלילה קרה מקרה ואנחנו יודעים שאנחנו מבוטחים כנגד אותו מקרה, ממש לא בטוח שנקבל את הפיצויים המגיעים לנו ובמידה וכן, קרוב לוודאי שצפויה לנו דרך חתחתים ארוכה ומייגעת עד לקבלת הכסף.

נשאלת השאלה כיצד ניתן להתמודד בצורה הטובה והיעילה ביותר עם כל אותם מכשולים שחברת הביטוח מציבה לנו בדרך לקבלת הכספים המגיעים לנו. התשובה היא חד משמעית – יש להתמיד ולא לוותר. במידה ובהתאם לפוליסה אותה רכשנו מגיע לנו לקבל את הפיצויים, חשוב לא לוותר או להרים ידיים רק בגלל הדחיות החוזרות ונשנות של חברת הביטוח את התביעה שלנו.

במקרים רבים, לא נצליח להתמודד עם תביעת הביטוח בכוחות עצמנו ואנו גם עלולים למצוא את עצמנו חסרי אונים אל מול הדרישות של חברת הביטוח להמציא מיני מסמכים שהגישה אליהם היא מאוד בעייתית. חשוב מאוד, לא להרים ידיים או לוותר על התביעה רק בגלל מקרים שכאלו. עורך דין תביעות ביטוח יהווה את כדרך הנכונה לקבלת עזרה בדרך למימוש הזכות שלכם לקבלת הפיצויים. קיימת חשיבות גבוהה לברור ולבחור עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יודע כיצד להתנהל מול חברות הביטוח ואיך לעשות זאת הכי טוב שאפשר.

אם גם אתם מצאתם את עצמכם מתמודדים עם דחיינות קשיים אותם חברת הביטוח מערימה עליכם בזמן תביעת ביטוח – עורך דין שוקי בלנגה הוא הכתובת עבורם. עורך דין בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בצפון בעל ניסיון רב בתחום והיכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח בישראל והתנהלותם. אתם מוזמנים ליצור קשר ועורך הדין ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *