עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – המכשולים והדרך לדלג מעליהם

רשימת הסיבות בגינן אתם יכולים למצוא את עצמכם בהליך של תביעות ביטוח, היא ארוכה. כל אחד מאתנו משלם בכל חודש סכומי כסף לא מבוטלים עבור ביטוחים שונים. המטרה היא כמובן להגן על עצמנו ועל בני המשפחה ממה שיכול לצפון העתיד. יחד עם זאת, לא תמיד אנחנו לוקחים בחשבון גם את מה שצופן העתיד באופן ההתנהלות מול חברת הביטוח. חברות הביטוח מצדן, ממש לא ממהרות "לפתוח את הכיסים" ולשלם את כל הסכום שמגיע אלינו, ברגע שהתביעה מגיעה לידיהן. הן מצדן, מציבות קשיים ועושות שימוש במניפולציות שונות אשר ייעודן הוא לדחות את התשלום ואולי אף להתחמק ממנו באופן מוחלט.

אנשים רבים, אשר בטוחים שאם מקרה בגינו הם מבוטחים, יהווה חלילה את נחלתם, הם יקבלו את הכסף שמגיע להם מחברת הביטוח ובאמצעותו, יוכלו לשמור על רמת חיים מסוימת. כשהם מגלים, שחברות הביטוח מוצאות מיני סיבות ותירוצים לדחות את אותה תביעת ביטוח. חלק מהם, מרימים בשלב מסוים ידיים ועל ידי כך בעצם מוותרים על כסף שמגיע להם ובכוחו לסייע להם. אז בכדי שמצב כזה לא יקרה, חשוב בשלב הראשון להיות מודעים לצורת ההתנהלות של חברת הביטוח. דבר שני וחשוב לא פחות, זה לפנות אל עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומיומן אשר ברשותו הכלים והידע לסייע להם לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר ולקבל את מלוא סכום הכסף אשר מגיע להם.

אם גם אתם נמצאים לפני הליך של תביעת ביטוח – או שאתם כבר במהלכו ובינתיים לא מצליחים להתקדם אתו – הכתובת שלכם תהיה עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום תביעות הביטוח. אם אתם מתגוררים בצפון, עורך דין שוקי בלנגה, הוא בדיוק הכתובת עבורכם. ברשות בלנגה, הניסיון, הרמה המקצועית והכלים, להתנהל מול כל מכשול אותו חברות הביטוח עלולות להציב לכם בדרך. בעזרתו של עורך דין בלנגה, בתהליך יעיל ומהיר, אתם תוכלו קבל את כל סכום הכסף אשר מגיע לכם – כמובן, בהתאם לפוליסה אותה רכשתם מאותה חברת ביטוח.