עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח במקרה של תאונות

רובינו חושבים על העתיד ולוקחים אותו בחשבון – כחלק מכך, יש לנו תכניות חסכון שחלקן ארוכות טווח ובנוסף, אנחנו משלמים מדי חודש סכומי כסף לא נמוכים בעבור פוליסות ביטוח כאלו ואחרות. אנו עושים זאת מתוך מודעות שהזקנה עורבת לנו מעבר לדלת ושישנן סיטואציות לא נעימות אשר עלולות להוות את נחלתנו עוד בטרם נגיע אל הזקנה ומאוד חשוב שנהיה מוכנים גם אליהן. העניין הוא שמתוך תמימות, אנחנו יכולים לחשוב, שבגלל ששילמנו במשך שנים על פוליסת ביטוח תאונות אישיות או כל פוליסה אחרת. אז ברגע שמצב כזה חלילה יהווה את נחלתנו אנו נקבל את הכסף המגיע לנו בצורה מידית. אז חשוב לדעת, שהמציאות, היא קצת אחרת.

בכל אתר אינטרנט של חברת ביטוח גדולה, נוכל למצוא הנחיות מה צריך לעשות במקרה של תביעת ביטוח – איך לפעול, איזה מסמכים ואישורים להוציא וכן הלאה. אבל גם אם הצלחנו למלא את כל הטפסים בצורה מדויקת מבלי לפספס אף פרט ולהביא כל מסמך – גם אם בחלק מהמקרים, היינו צריכים לעבוד קשה מאוד בכדי להשיג את המסמך. זה ממש לא אומר, שהחברה תמהר לשלם לנו את הכסף. חברות הביטוח נוטות ברוב המקרים להערים קשיים ולדחות את התביעות, תוך שימוש בכל מיני תירוצים והסברים. לעיתים העיכובים הללו, יכולים לקחת זמן רב ולהתיש את מגישי התביעה. מהסיבה הזאת, חשוב להגיע מוכנים ולדעת איך להתמודד עם כל מהמורה אותה חברת הביטוח יכולה להציב בדרך לקבלת הכסף המגיע.

הדרך הטובה ביותר לצלוח תביעת ביטוח תאונות או כל תביעת ביטוח אחרת, היא על ידי קבלת סיוע מעורך דין תביעות ביטוח. עורך דין תביעות ביטוח מנוסה, ידע איך להתמודד עם כל מהמורה כזאת, לקצר את התהליכים ולדאוג שלקוחותיו יקבלו בסופו של דבר את הכספים המגיעים להם.

עורך דין שוקי בלנגה הוא עורך דין תביעות ביטוח בצפון, בעל ניסיון רב. עו"ד בלנגה, ידאג ללוות אתכם לאורך כל תהליך התביעה, באמצעות הכלים והידע שברשותו תוכלו להתגבר על כל מהמורה עד לקבלת מלוא הכספים אשר מגיעים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *