עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תביעות ביטוח – איך לצלוח אותן בשלום?

יש אנשים אשר משלמים במשך שנים רבות תשלום חודשי נכבד עבור פוליסות ביטוח שונות ובסופו של דבר, לא משתמשים בפוליסות אלו. לעומתם, יש אנשים אשר מתמודדים ואפילו יותר מפעם אחת בחייהם עם אירוע ביטוחי מסוג כזה או אחר ואותם אנשים יכולים להעיד ממקור ראשון, שמדובר בתהליך לא פשוט במקרה הטוב וארוך, קשה ומייגע במקרה הפחות טוב. הדרך הטובה ביותר לגשת לתהליך התביעה היא כמובן, להיות מודעים לעובדה שמדובר בהליך אשר עתיד להיות מורכב ולהיערך לתהליך בהתאם – כאשר הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות סיוע של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתביעות ביטוח.

באופן כללי, כל חברת ביטוח גדולה, תחזיק ברשותה אתר אינטרנט אשר יכלול בין היתר גם הסברים מפורטים כיצד מתבצע התהליך של הגשת התביעה. אנשים רבים, טועים לחשוב שבסך הכול מדובר בתהליך פשוט – כל שצריך לעשות זה לעקוב אחרי ההוראות, למלא את הטפסים המבוקשים, להמציא את המסמכים הרלוונטיים וזה הכול, אפשר עכשיו רק לשבת בבית ולחכות שהתביעה תאושר והכסף יכנס לחשבון. במציאות, הדברים רחוקים מלהתנהל כך וזאת מהסיבה הפשוטה, שרוב חברות הביטוח מערימות קשיים רבים על התובעים ובין היתר: מבקשות מהם להביא אישורים שהדרך להשיג אותם היא סוג של "משימה בלתי אפשרית". כמובן, שבמקרים מסוימים תדחה חברת הביטוח את התביעה – כאן, חשוב לא לקבל את הדחייה כתורה מהר סיני ולוודא שהדחייה אכן מוצדקת אצל עורך דין תביעות ביטוח.

אז כאמור, עורך דין תביעות ביטוח יהווה ללא ספק את הכתובת הנכונה עבור כל מי שרוצה לצלוח את תביעות הביטוח בשלום – שזה בעצם אומר, לדאוג שכל הזכויות שלהם ימומשו במלואן. כמובן, שקיימת חשיבות לוודא שמדובר בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר ברשותו הכלים והידע לסייע בכל שלבי התהליך.

אם אתם תרים אחר עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה – עורך דין שוקי בלנגה – עו"ד תביעות ביטוח בצפון הוא הכתובת עבורכם – אתם מוזמנים ליצור קשר לצורך קביעת ייעוץ ראשוני ולתחילת הדרך המשותפת בדרך למימוש מלוא הזכויות שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *