עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תאונת עבודה – מה עושים עכשיו?

תאונת עבודה מוגדרת כפגיעה גופנית או נפשית אשר קוראת לעובד במקום העבודה או בדרך אליה או ממנה – זאת יכולה להיות תאונת דרכים, פגיעה בשמיעה או בריאות כתוצאה מעיסוקו של אותו עובד ועוד.. עובד אשר הוכח כי הוא נפגע כתוצאה מתאונת עבודה, יהיה זכאי לקבלת דמי פגיעה – דמי פגיעה ניתנים עבור 91 מיום הפגיעה. הגובה שלהם מחושב בהתאם לשכרו של העובד בשלושת החודשים שקדמו לפגיעה – גובה הפיצויים אינו עולה בגובהו על 75 אחוז מהשכר. יחד עם זאת, בכדי לקבל את הכסף המגיע לו ולממש את זכויותיו, על העובד להגיש תביעה – למלא את כל הפרטים הנדרשים בטופס הרלוונטי, לצרף את האישורים הרפואיים המבוקשים ולבצע פעולות נוספות אשר מטרתן כאמור, להוכיח שמדובר בתאונת עבודה.
בכדי לקבל את דמי הפגיעה מהביטוח הלאומי, ישנה חשיבות גבוהה לכל פעולה שהנפגע יעשה החל מרגע הפגיע והילך.. מהסיבה הזאת, במקרים רבים, חשוב כבר בשלב הזה, ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בהליך של תביעת תאונת עבודה. עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום זה, יכווין את הנפגע מה לעשות בכל שלב, אלו טפסים למלא, אלו פרטים להדגיש, את מי להחתים על כל טופס ובאלו פעולות אחרות עליו לנקוט בכדי שבסופו של דבר יהיה ניתן להוכיח שהסיבה לפגיעה ממנה הוא סובל היא כתוצאה מתאונת עבודה וכמובן, גם לקבל את דמי הפגיעה המקסימאליים. כמובן, שבחלק מהמקרים, תפקידו של עורך הדין לא מסתיים בשלב הזה, כי במידה ומדובר בתאונה אשר הותירה נכות כלשהי אצל הנפגע, אזי ישנם שלבים נוספים בדרך לקבלת דרגת הנכות וקבלת קצבת הנכות המגיעה.

אם גם אתם נמצאים בהליכי הגשת תביעת תאונת עבודה ומעוניינים בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה בתחום תביעות ביטוח לאומי בכלל ותביעות תאונת עבודה בפרט – עורך דין שוקי בלנגה יהווה את הכתובת עבורכם. עורך דין בלנגה, הינו בעל ניסיון רב שנים בתחום תביעות הביטוח והביטוח הלאומי. עורך הדין ילווה אתכם בכל שלבי התביעה, עד למימוש מלוא הזכויות שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.