עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

תאונות דרכים ואופן ההתנהלות לאחריהן

להתנהלות אחרי תאונת דרכים ישנה חשיבות גבוהה מאוד ובעלת השפעה על השאלה האם יתקבלו פיצויים. חשוב להיות מודעים לעובדה, כי תחום תאונות הדרכים, הוא תחום המוסדר בחוק מיוחד "חוק פיצויים לנפגעים תאונות הדרכים".
בהתבסס על חוק זה, במידה ואדם נפגע בתאונת דרכים ונגרם לו נזק גוף,  הוא יהיה זכאי לקבלת פיצוי. כמובן, שבכדי לקבל את הפיצוי בזמן ובגובה המגיע, יש צורך לדעת איך להתנהל ולעשות זאת כמה שיותר מהר.

אחד הדברים החשובים אותם יש לבצע, זה לתעד את התאונה – חשוב לקחת את הפרטים של המעורבים בתאונה. חשוב לפנות ולקבל טיפול רפואי – חשוב לוודא שכל התלונות מקבלות מענה ומתועדות – מדובר במסמכים בעלי חשיבות גבוהה לתביעה. חשוב לשמור על כל האישורים שאתם מקבלים בהליך הבדיקות. בנוסף, יש לגשת ולהוציא אישור מהמשטרה. חשוב לציין, שכל צעד אשר יבוצע כחלק מהתהליך, הינו בעל חשיבות והשפעה על התשובה לשאלה האם התביעה תתקבל בסופו של דבר או לאו.

מעבר לקבלת הפיצוי עצמו, חשוב לשים דגש גם על הנושא של גובה הפיצוי – החישוב של גובה הפיצוי מתבצע, תוך שימת דגש על מספר פרמטרים: גיל הנפגע, עיסוקו, הנכות אשר נגרמה לו כתוצאה מהתאונה וכן הלאה.. כאשר מטרת הפרמטרים הללו, תהיה לחשב את גובה ההפסדים אשר נגרמו לתובע תוצאה מהתאונה והפציעה – לדוגמא, האם כתוצאה מהתאונה, הנפגע איבד מיכולת ההשתכרות שלו ולאיזו תקופה. בכדי לבצע את כל שלבי הגשת התביעה בצורה הנכונה ולקבל בסופו של דבר את מלוא הפיצויים המגיעים, ההמלצה היא להסתייע בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום.

עברתם תאונת דרכים? מעוניינים להגיש תביעה ולוודא שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם? עורך דין שוקי בלנגה הוא איש המקצוע שלכם. עו"ד בלנגה, מתמחה בליווי וייעוץ בנושא תביעות פיצויים במקרה של תאונות דרכים. עו"ד בלנגה, ילווה אתכם לאורך כל השלבים – החל משלב הייעוץ והליווי המקדים, לגבי מה לעשות ואיך לעשות ולאורך כל השלבים הנוספים בהליך התביעה, עד לקבלת כספי הפיצויים המגיעים לכם.