עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

קרנות פנסיה – ההבטחות ומימושן

כל מי שמתחיל לגלות עניין בקרנות פנסיה, ימצא את עצמו מקבל מחברות הביטוח השונות הבטחות אינסופיות לגבי קרנות הפנסיה שלהן – כאשר המטרה, היא כמובן לשכנע את אותו אדם לרכוש דווקא את קרן הפנסיה המוצעת על ידיהן. כמובן, שהאפשרויות הן גמישות ומותאמות באופן פרטני לאותו אדם אשר מעוניין בקרן פנסיה – ההמלצה תהיה בדרך כלל להתחיל להשקיע כמה שיותר מוקדם באותן הקרנות, בכדי שגובה הסכום שיצטבר יהיה גבוה יותר ועד שהמשקיעים בקרנות יגיעו לגיל הפנסיה, כבר יצטבר בקרן, סכום כסף יפה, אשר יאפשר להם להזדקן בכבוד ולשמור על רמת החיים לה הם היו רגילים לחיות בתקופה בה עבדו.

אז בסופו של דבר, רובינו משתכנעים ורוכשים קרן פנסיה – הרי הפנסיה חיונית וכל דרך אשר תאפשר לנו להגדיל אותה, היא מבורכת. אבל בבוא העת, כשיגיע הרגע שלנו לצאת לפנסיה ונהיה מעוניינים כחלק מכך, לקבל את הכסף אשר מגיע לנו מאותה קרן פנסיה – אנחנו עתידים לגלות שהבטחות לחוד ומימושן לחוד. אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם קשיים רבים אותן חברות הביטוח מציבות בפניהן בדרך לקבלת הכספים אשר מגיעים להם מאותה הקרן. עכשיו, להרים ידיים ולוותר על הכסף, זה ממש לא אופציה – הרי כמעט ואי אפשר לחיות מהפנסיה שמקבלים מהמדינה. אז מה שצריך לעשות, זה פשוט לפנות ולקבל את השירותים של עורך דין המתמחה באופן פרטני בתחום של קרנות פנסיה. עורך דין שכזה, יהיה בעל הידע והכלים להתמודד מול כל קושי אשר עומד בפניכם בדרך לקבלת הכספים אשר מגיעים לכם. כמובן, שקיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את עורך הדין ולוודא שיש ברשותו את הניסיון לאפשר לכם לעבור את התהליך בצורה המהירה ביותר.

אם גם אתם נמצאים בהליך של תביעת פנסיה ומוצאים את עצמכם מתמודדים עם קשיים ועיכובים שונים בדרך לקבלת הכספים אשר מגיעים לכם – עורך דין שוקי בלנגה יהווה את הכתובת שלכם. עורך דין בלנגה, ילווה אתכם לאורך כל השלבים בהליך התביעה, עד לשלב הסופי בו תקבלו את מלוא הכספים אשר מגיעים לכם.