עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

קצת על תביעת ביטוח לאומי

בבואכם להגיש תביעה לביטוח לאומי עליכם להכין מבעוד מועד את כל הטפסים הרלוונטיים אשר יעידו על הפגיעה שקרתה לכם והנסיבות בגינן היא קרתה – לדוגמא, במקרים בהם מדובר בתאונת עבודה, יש לתעד את נסיבות התאונה והפגיעה – חשוב לכתוב את הנסיבות סמוך לאירוע ככך שניתן. אם יש לכם עדים, חשוב לצרף גם את הפרטים שלהם. אם קיבלתם טיפול רפואי לאחר הפציעה – בעת הביקור במיון, הרופא אמור לפתוח תיק תאונת עבודה ולתת לכם טופס – חשוב מאוד להחתים את המעביד על הטופס. טפסים נוספים שחשוב להביא: תיעוד רפואי, תיעוד הוצאות כספיות וכל מסמך רלוונטי אחר.
תביעת ביטוח לאומי, צריכה להיות מוגשת כמה שיותר מהר – כאשר התקופה המקסימאלית במקרה של תאונת עבודה היא 12 חודשים מיום הפגיעה.

ההתנהלות מול ביטוח לאומי בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים לכם, יכולה להיות ארוכה ומסורבלת. במקרים רבים, תתבקשו להביא טפסים נוספים אשר ישמשו כעדות למה שקרה לכם. סיוע של גורם מקצועי כגון עורך דין תביעות לאומי, מהווה כצעד אשר בכוחו לקצר עבורכם את התהליכים באופן משמעותי. ההמלצה היא לפנות לקבלת הייעוץ עוד לפני הגשת התביעה – עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, ידע להדריך אתכם לגבי הטפסים אותם אתם צריכים להשיג ובעת הצורך יסייע לכם להשיג אותם. עורך הדין ילווה אתכם בעת הצורך גם בשלבים מאוחרים יותר – לדוגמא, הוא יוכל להכין אתכם לוועדות רפואיות וכדומה.. מהסיבה הזאת, כדאי כבר בשלב מוקדם לאתר עורך דין מנוסה אשר יוכל לסייע לכם בכל התהליך של תביעת ביטוח לאומי.

מעוניינים בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי בצפון? אתם במקום הנכון! עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין ביטוח לאומי בעל ניסיון רב בתחום. עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל שלבי התביעה, החל משלבי הייעוץ והסיוע הראשוני בכל מה שנדרש לצורך הגשת התביעה, דרך הכנה לוועדות הרפואיות והגשת ערעור בעת הצורך ועד למיצוי מלוא הזכויות שלכם מגוף זה. לכל שאלה או לקבלת ייעוץ בנושא תביעות ביטוח לאומי אתם מוזמנים ליצור קשר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *