עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

פוליסת ביטוח סיעודי

סוכנים וחברות רבות, מנסים למכור לנו פוליסות ביטוח, גם כאלו שאולי לא חשבנו שאנחנו צריכים, אבל כשאנחנו עוצרים רגע וחושבים על זה – אולי אנחנו היום צעירים ובריאים, אבל אף אחד לא יכול להגיד לנו מה צופן העתיד – ובמידה ונזכה להגיע לגילאי הזקנה המאוחרים, קיים סיכוי שנצטרך גם להתמודד עם כשלים בריאותיים כאלו ואחרים. אז בכדי לא למצוא את עצמנו במצב של התמודדות עם רמת חיים ירודה, אנחנו עושים ביטוח ומרגישים קצת יותר טוב עם המחשבות הקשות האלו על העתיד. אחת הפוליסות, שכמעט כולם משתכנעים לעשות אותה בצורה כזאת או אחרת היא פוליסת ביטוח סיעודי. על פי הפוליסה הזאת, אם חלילה נגיע למצב סיעודי יום אחד, נוכל לקבל סיוע כספי אשר יאפשר לנו לשמור על רמת חיים סבירה.

מה  שאנשים רבים לא לוקחים בחשבון, זה את העובדה שחברות הביטוח לא עושות חיים קלים למי שתובע אותן. אומנם זאת בטח לא סיבה לוותר עם ביטוח, אבל זה כן משהו שצריך לקחת בחשבון. אם יהיה מצב בו חלילה תגיעו למצב סיעודי ותהיו מעוניינים לקבל את כספי הביטוח, מאוד יכול להיות שתקבלו דחיות וסירובים מסיבות שונות, שלא תהיינה בכלל ברורות לכם או למי שיבצע את התהליך בעבורכם. לכן, חשוב להיות מוכנים למצב שכזה מבעוד מועד ולהיעזר בשירותיו של עורך דין תביעות ביטוח סיעודי מנוסה ומקצועי, אשר יוכל לייצג אתכם, ללוות אתכם ובאופן כללי, לדאוג שבסופו של התהליך אתם תקבלו את מלוא סכום הכסף שמגיע לכם – ובדרך הכי קצרה ומהירה האפשרית.

אם אתם מעוניינים להיוועץ בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר מתמחה בתחום של פוליסת ביטוח סיעודי – אתם במקום הנכון – עורך דין שוקי בלנגה, יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם למטרה הזו. לעורך דין בלנגה, ניסיון רב ורמה מקצועיות גבוהה במיוחד. ברשותו כל הכלים אשר יאפשרו לו להתמודד בצורה הטובה ביותר עם חברת הביטוח ולדאוג שכל הלקוחות שלו יקבלו את כל מה שמגיע להם – בהתאם לפוליסת הביטוח אותה הם מחזיקים ברשותם.