עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

על תאונות ותביעות ביטוח

תאונות מתרחשות כל יום וגם הנהגים או הולכי הרגל הזהירים ביותר, עלולים להיחשף אליהן – גם אם לא באשמתם. אנשים רבים, אשר נפצעים כתוצאה מתאונה כזאת או אחרת, מבוטחים באמצעות פוליסה על פיה הם אמורים לקבל פיצויים כספיי במקרים שכאלו. יחד עם זאת, בבואם לקבל את הכסף אשר מגיע להם, הם עלולים להיתקל במגוון רחב של קשיים אותם אולי הם לא צפו, אבל חברות הביטוח מצדן, מציבות את אותן הקשיים בכדי להתחמק מתשלומי הפיצויים או לדחות אותם ככל הניתן. כך יוצא שאנשים רבים מגיעים שהתביעה שלהם נדחתה מסיבה שלא תמיד ברורה להם ובוחרים פשוט לקבל את הדחייה כתורה מהר סיני, מבלי לבחון אותה קצת יותר לעומק ולנסות ולראות אם יש פריצות באותה הדחיה – ופריצות שכאלו, יכולות להיות קיימות.

מכיוון שכל מי שנפגע מתאונה וכתוצאה מזה יכולת ההשתכרות שלו נפגעה, יהיה זקוק לכל סכום כסף אותו הוא יוכל לקבל – ובטח כאשר מדובר בפיצויים אשר מגיעים לו מהפוליסה, מהסיבה הזאת חשוב מאוד לא להרים ידיים בגלל עיכובים ודחיות מטעם חברת הביטוח – אומנם במקרים מסוימים העיקובים ו/או הדחיות הלו תהיינה מוצדקות, אבל זה לא גורף והיו בר מקרים רבים, בהם התברר שהדחייה לא הייתה מוצדקת. לכן, קבלת ייעוץ מעורך דין מקצועי ומנוסה המתמחה באופן פרטני בנושא של תביעות ביטוח, תהווה צעד נבון במקרה הזה, אשר יכול גם להתגלות כמשתלם במיוחד. עורך הדין יוכל לבחון לעומק את הפוליסה, את המצב שלכם ואת הדחייה של חברת ביטוח ועל סמך הידע והכלים שברשותו להבין האם אכן מדובר בדחייה מוצדקת או לא.

אם גם אתם מתמודדים עם דחיות, עיכובים או קשיים שמציבות לכם חברות הביטוח בכל מה שקשור לתביעה בעקבות תאונה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין שוקי בלנגה. עו"ד בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בעל ניסיון רב, ידע מעמיק וכלים מקצועיים באמצעותם, הוא יוכל לסייע לכם לקבל את כל הפיצויים שמגיעים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *