עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

עורך דין תביעות ביטוח

אנשים רבים אשר נמצאים בתהליכים של תביעת חברת הביטוח לצורך קבלת הכספים המגיעים להם בהתאם לפוליסה אותה רכשו, נאלצים להתמודד עם כשלים וקשיים רבים אותם מציבה החברה.
חברות הביטוח עושות במקרים רבים כל שביכולתן בכדי ליצור סחבת של התביעה או להביא לדחייתה – במקרים רבים, אותה ה"סחבת" גורמת לתובעים להרים ידיים ולוותר על הכספים.
אם אתם נמצאים לפני הגשת תביעה שכזאת, או במהלכה ולא רוצים למצוא את עצמכם במצב דומה – קיימת חשיבות גבוהה שתעשו צעד ותפנו לעורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה אשר ברשותו הכלים והידע לסייע לכם במהלך הדרך אל עבר גמלת הביטוח המגיעה לכם.

תפקידיו של עורך הדין
עורך דין אשר מתמחה בתחום של תביעות נגד חברות הביטוח השונות – יעניק ללקוחותיו שורה ארוכה של שירותים הנוגעים לתחום תביעות הביטוח ובין היתר: שירות ייעוץ משפטי ראשוני לגבי התביעה ואופן הגשתה, עריכה וניסוח של כתב התביעה כנגד חברת הביטוח, סיוע במילוי הטפסים והגשת המסמכים הנוגעים לתביעה, ניהול ההליך המשפטי וייצוג מול הגופים השונים המעורבים בתביעה ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים נוספים..
כמובן, שבכדי ליהנות משירות מקצועי ואדיב לאורך כל שלבי התביעה ובכדי להבטיח שתוכלו להתמודד עם ל קושי אשר יוצב בפניכם במהלך הדרך – קיימת חשיבות גבוהה לבחור את עורך הדין אשר ייצג וילווה אתכם בתהליך בקפידה ולוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה, אשר ברשותו הכלים והידע להתמודד מול חברות הביטוח במקרים שכאלו.

עורך דין שוקי בלנגה
שוקי בלנגה הינו עורך דין מקצועי ובעל ניסיון רב בהגשת תביעות ביטוח מסוגים שונים נגד כל חברות הביטוח ובין היתר גם תביעות נגד חברת הביטוח דיקלה.
עו"ד בלנגה מקפיד להעניק לכל לקוחותיו את השירות המקצועי והאדיב ביותר וללוות אותם בכל שלבי הגשת התביעה – החל מהייעוץ הראשוני לגבי תנאי הפוליסה ואופן הגשת התביעה ועד לקבלת מלוא סכום הכסף המגיע להם מחברת הביטוח.
אתם מוזמנים ליצור קשר ועו"ד בלנגה ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ משפטי ראשוני בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *