עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

עורך דין קרנות פנסיה

לא אחת אנו שומעים בתקשורת על מצבם של הקשישים בישראל, אשר נדרשים לחיות מפנסיה מזערית שבקושי מספיקה לצרכים הבסיסיים שלהם. כחלק מכך, כבר בגילאי העשרים והשלושים, רוב האנשים מתחילים  לעשות צעדים בכדי להתכונן לזקנה ופותחים חסכון פנסיה. ישנן קרנות פנסיה שונות, כאשר כל אחד יכול לבחור את הקרן אשר מתאימה לו בצורה הטובה ביותר. בכל חודש מופרש סכום כסף לטובת הפנסיה, כאשר המטרה היא שביום בו החוסכים יצאו לפנסיה, הם יוכלו לחיות בכבוד ואולי אף לשמור על רמת החיים לה הם היו רגילים בתקופה בה הם עבדו. העניין הוא, שזה לא תמיד כל כך פשוט והוגן כמו שזה אולי יכול להיראות.

בבוא היום ליהנות מכספי הפנסיה אותם חסכנו לאורך שנים ארוכות, אנחנו עתידים לגלות שזה לא כל כך פשוט לקבל את מלוא סכום הכסף המגיע לנו כמו גם אי הבנות ואי דיוקים שלא ממש יהיה ברור לנו מה המקור להם. כמובן, שחשוב לא להסתפק במה שמקבלים ובמידה ויש סיבה לחשוב או להאמין שהסכום המגיע הוא גבוה יותר ממה שאנו מקבלים בפועל, חשוב לבדוק את הנושא הזה. פנייה לעורך דין קרנות פנסיה מקצועי ומנוסה, תוכל לסייע לעשות סדר בדברים ולהבין לעומק כמה כסף מגיע והאם אנו אכן מקבלים את כל הסכום. במידה ולא, אותו עורך דין יוכל לסייע לנו להתחיל בתהליכים בדרך לקבלת הכסף.

תחום קרנות הפנסיה הוא תחום רחב ולהרבה אנשים חסר מידע בכדי להבין את התחום הזה לעומק. בכדי למנוע מצבים בהם נבחרת קרן פנסיה שאינה מתאימה לחוסך, קיימת חשיבות גבוהה לאסוף את המידע הרלוונטי כבר בשלב הזה, בכדי למנוע הפתעות לא צפויות אשר עלולות להתגלות אך ורק במעמד היציאה לפנסיה ופתיחת הקרן. יחד עם זאת, חשוב לא להתייאש או להרים ידיים גם אם הגילוי מגיע רק בשלב זה – מאוד יכול להיות שאתם מקבלים פנסיה בגובה נמוך מזה שמגיע לכם בפועל.

אז אם אתם תרים אחר עורך דין קרנות פנסיה מקצועי – עורך דין שוקי בלנגה הוא איש המקצוע שלכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת יעוץ ראשונות עם עורך דין פנסיה מנוסה ובעל ידע והבנה בתחום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *