עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

עורך דין המתמחה בפיצוי נפגעי תאונות

מעורבות בתאונה, יכולה להוות את נחלתו של כל אדם – וגם הזהיר ביותר. מכיוון שאף אחד לא מוגן מפני פגיעה כתוצאה מתאונה.
פגיעה מתאונה, גוררת לא רק את הפגיעה הפיזית, אלא גם פגיעה ביכולת להתפרנס – מה שגורר גם פגיעה ברמת החיים של משפחתו של הנפגע.
האור בקצה המנהרה, הוא העובדה שלנפגע מגיעים פיצויים כספיים הן מביטוח לאומי והן מחברות הביטוח – במידה ויש ברשותו פוליסת ביטוח רלוונטית.
הפיצויים יכולים לסייע לנפגע ולמשפחתו לעבור את התקופה של ההחלמה, בצורה הטובה ביותר ואולי אפילו להצליח לשמור על רמת החיים לה היו רגילים קודם לכן.

הבעייתיות בנושא, באה לידי ביטוי בכך שהדרך לקבלת הפיצויים תהיה בדרך כלל דרך חתחתים קשה ומורכבת השזורה בהליכים בירוקרטים מסורבלים, בקבלת דחיות וסירובים ועוד..
מהסיבה הזאת, חשוב שכל אדם אשר מתחיל תהליך בדרך לקבלת הפיצויים אשר מגיעים לו – להתייעץ עם עורך דין מקצועי אשר מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות. עורך דין שמכיר לעומק את חברות הביטוח, את הביטוח הלאומי ואת אופן ההתנהלות של גופים כאלו. עורך הדין יהיה בעל הידע והכלים המתאימים להתמודד עם כל המהמורות המוצבות בדרך לקבלת הפיצויים. כך שבתהליך יעיל וקצר יחסית תוכלו לקבל את כל כספי הפיצויים אשר מגיעים לכם הן מהביטוח הלאומי והן מחברות הביטוח אצלם רכשתם פוליסה.
כמובן, שבכדי לקבל את השירותים היעילים והאיכותיים ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את עורך הדין ולוודא שהוא אכן עורך הדין המתאים ביותר להעניק לכם את השירות.

עורך דין שוקי בלנגה הוא עורך דין ביטוח לאומי בקריות, אשר ברשותו הידע והכלים ללוות את לקוחותיו לאורך כל הדרך עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים להם – הן מביטוח לאומי והן מחברות הביטוח. עורך הדין ייעץ, ילווה וייצג את הלקוחות לאורך כל השלבים הנדרשים בתהליך וידאג שהם יקבלו את הכסף בזמן המהיר ביותר האפשרי. אם יש לכם שאלות בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד שוקי בלנגה והוא ישמח לעמוד לשירותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *