עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

עומדים לקראת ועדה רפואית? למה חשוב שתסתייעו בעורך דין?

לוועדה הרפואית, יש  במקרים רבים, השפעה לא מבוטלת על עתידנו. תפקידה של הוועדה יהיה לקבל החלטות לגבי נכות כללית, נכות נפגעי עבודה ועוד..
אנשים רבים המוזמנים לוועדה רפואית, מגיעים אליה עם בטחון רב לגבי ההחלטה שתתקבל ודרגת הנכות אשר תקבע להם. כחלק מכך, רבים מתמודדים עם אכזבה גדולה, כשהם מקבלים בפועל את החלטת הוועדה. בכדי לא לקחת סיכונים מיותרים ולא לגלות "בדיעבד" שרק בגלל התנהלות לא נכונה מול הוועדה, ההחלטה שתתקבל תגרום לכם לחוש כי נגרם לכם עוול לא קטן, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע בעורך דין מקצועי המתמחה בתחום של וועדות רפואיות וכחלק מכך, ידע לייעץ ולהכין אתכם בצורה הטובה ביותר, לקראת העמידה מול הוועדה.

אנשים רבים יכולים להעיד שרק בגלל שלא היו מוכנים להתמודדות עם הוועדה ולא ידעו כיצד להשיב על השאלות שנשאלו, מצאו את עצמם מתמודדים עם מפח נפש ועם החלטה שלדעתם, לא משקפת בצורה נכונה את מצבם. בכדי לא להפוך ולהיות חלק מאותם אנשים, חשוב שתהיו מודעים לעובדה שעורך דין מקצועי יהיה בעל הכלים והידע להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת הוועדה. כמובן, שבכדי להגיע מוכנים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו עורך דין וועדות רפואיות ולוודא שיש לו את הניסיון המתאים, ההיכרות המעמיקה עם אופן ההתנהלות של הוועדות הרפואיות והידע אשר יאפשר לו להכין אתכם לוועדה בצורה אופטימאלית ולאפשר לכם להרגיש בטוחים ושקטים לקראת הוועדה.

עומדים לקראת ועדה רפואית של ביטוח לאומי? אם אתם מחפשים אחר עורך דין ביטוח לאומי בצפון – עורך דין שוקי בלנגה יהווה את הכתובת הנכונה ביותר בעבורכם. ברשות עו"ד בלנגה, הידע המקצועי המקיף ביותר וההיכרות המעמיקה ביותר עם וועדות רפואיות. כל שאתם צריכים לעשות כצעד ראשון, זה ליצור קשר עם עו"ד בלנגה ולקבוע פגישה בדרך לקבלת ייעוץ מקיף ומעמיק לגבי הוועדה הרפואית, מה מצפה לכם בתהליך, מה חשוב שתדעו, כיצד לענות על השאלות ואיך להתנהל בצורה הטובה והנכונה ביותר.