עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

עו"ד תביעות ביטוח ותפקידו

ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים וביטוח פנסיוני הם רק חלק קטן מהתחום הגדול והרחב הזה אשר נקרא דיני ביטוח. רוב האנשים רוכשים במהלך חייהם מספר פוליסות ביטוח, כאשר חלק גדול מהם מוצא את עצמו נזקק וזכאי לכספי הביטוח אותו הוא רכש. רוב האנשים אשר הגיעו למצב של תביעת ביטוח יעידו על הקשיים הרבים שחברות אלו הציבו בפניהם בדרך לקבלת הכספים המגיעים להם. הקשיים המדוברים מוצבים גם בפן הטכני וגם בפן הבירוקרטי – כך שגם אנשים אשר הצליחו בסופו של דבר לקבל את הכספים המגיעים להם מחברת הביטוח, עברו דרך חתחתים ארוכה עד לקבלת מלוא סכום הכסף.

אנשים אשר מודעים לקשיים אותם מציבות חברות הביטוח – הן בהתבסס על ניסיון אישי קודם והן מסיפורים ששמעו, שוכרים את שירותיו של עורך דין תביעות ביטוח כבר בשלב הראשוני של התהליך, בו הם מעוניינים לבדוק שאכן קיימת עילה להגשת התביעה המדוברת.

עורך דין מנוסה אשר בקיא בכל דיני הביטוח באשר הם, ידע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל קושי אותו תציב חברת הביטוח. כידוע, ישנם טיעונים רבים אותם חברת הביטוח יכולה להציג בכדי שהתובע לא יקבל בסופו של תהליך את כספו או לא יקבל את מלוא גובה הסכום אשר מגיע לו. חלק מהטיעונים הללו אכן מוצדקים, אך ישנם מקרים בהם ניתן לעקוף את הטיעונים הללו ולהוכיח שהתובע בכל זאת זכאי לקבלת הכסף. כאמור, רק עורך דין מנוסה ובקיא בתחום ידע למצוא את הסיבות והטיעונים המתאימים ולעשות הכול בכדי שהלקוח שלו יקבל בסופו של תהליך את כל מה שמגיע לו, עד השקל האחרון.

עורך דין שוקי בלנגה הוא עורך דין תביעות ביטוח עם ניסיון של שנים רבות בתחום זה. ברשותו של עורך דין בלנגה, היכרות רבת שנים עם כל אחת מחברות הביטוח בארץ ורזומה ארוך ומרשים בייצוג לקוחות בתביעות ביטוח תוך דאגה שהלקוחות יקבלו את מלוא סכום הכסף אשר מגיע להם. אז אם גם אתם מצויים בהליך תביעת ביטוח או לקראת הליך שכזה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד שוקי בלנגה ולקבוע פגישת ייעוץ.