עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

נפגעת בתאונה? למה חשוב להיוועץ עם עורך דין?

כל אדם אשר נפגע בתאונה ויש לו ביטוח אשר אמור לכסות תאונות מהסוג הזה, יגיש תביעה לחברת הביטוח, על מנת לקבל את הכסף שמגיע לו בהתאם לפוליסה. העניין הוא שמחשבה שהכסף המגיע, יכנס תוך זמן קצר לחשבון הבנק, היא מחשבה מוטעית ואולי אפילו קצת נאיבית. רוב חברות הביטוח במדינה יערימו קשיים בדרך לקבלת הכספים המגיעים. הקשיים יכולים להגיע בדמותם של עיכובים מסיבות שונות והן יכולים גם להגיע בדמות של דחיית התביעה – מסיבות שהן לא בהכרח מוצדקות. מהסיבה הזאת, ההמלצה תהיה לפנות לעורך דין תביעות ביטוח, מקצועי ומנוסה אשר יוכל לסייע לתובעים לקצר תהליכים בדרך להשגת המטרה  ולהתגבר על כל הקשיים המוצבים מחברת הביטוח.

פנייה לקבל שירות מעורך דין תביעות ביטוח, עוד בטרם הגשת התביעה, יכול להוות כצעד נבון אשר ימנע הרבה כאב ראש וזמן יותר. עורך הדין יעבור על הפוליסה, יבדוק את האותיות הקטנות ויוכל לייעץ בהתאם אם הפוליסה אכן מכסה את המקרה איתו אתם מתמודדים או לא. עורך הדין יכול לכוון, לייעץ ולהסביר לכם מה לעשות בכל שלב וכיצד לעבור את הדרך הכי קצר והכי יעילה בדרך לקבלת הכספים אשר מגיעים לכם מטעם חברת הביטוח. כמובן, שעורך דין מקצועי יכיר לעומק את כל חברות הביטוח, כך שיהיה לו ניסיון עם כל הקשיים שכל אחת מאותן חברות עלולה להציב בדרך לקבלת הכסף.

אנשים אשר נפגעים בדרגת חומרה כזאת או אחרת כתוצאה מתאונה, לא יהיו פנויים רגשית להתמודד עם בירוקרטיות וקשיים שונים מטעם חברת הביטוח. אבל אסור בשום אופן להרים ידיים ולוותר על הכספים אשר מגיעים להם מאותה חברה. כידוע, ברוב המקרים הפציעה כתוצאה מהתאונה, תפגע ביכולת של הנפגעים לעבוד או להמשיך ולחיות ברמת החיים אליה הם מורגלים. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא כמובן להיוועץ עם עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום של חברות ביטוח – עורך דין שוקי בלנגה, הינו עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה אשר יכול להוות ככתובת המצוינת עבור אנשים במצב הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *