עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

מלחמת ההתשה נגד חברות הביטוח

"לא הגשתם את כל המסמכים", "לא מילאתם נכון את הטפסים", "זה ייקח עוד זמן עד שהמומחה מטעמנו יסיים לבצע את הבדיקות שלו" – אלו הן רק חלק קטן מהסיבות ו"התירוצים" אותם אתם עלולים לשמוע במידה תמצאו את עצמכם נגררים לאותה סחבת בתביעה של חברות הביטוח.
בכדי לצאת כמנצחים באותה ה"מלחמה" ולצלוח את כל אותם מכשולים שחברות הביטוח יעמידו בדרככם, קיימת חשיבות גבוהה להכיר לעומק את כל הטקטיקות אותן מפעילות החברות בכדי לגרום לסחבת בתביעה או להיעזר באיש מקצוע מנוסה אשר ידע להדריך וללוות אתכם לאורך כל הדרך ולדאוג שבסופו של דבר תצאו כאשר ידכם על העליונה.

כך חברות הביטוח ינסו להתיש אתכם:
בכדי לעבור את תהליך תביעת הביטוח בשלום ולנסות ולהימנע מאותה סחבת בתביעות חברות הביטוח, חשוב כאמור, להכיר לעומק את אותן הטקטיקות/הסיבות בהן החברות עושות שימוש בכדי לדחות את התביעה.
כמעט כל מי שיגיש תביע נגד חברת הביטוח ימצא את עצמו מטורטר בעקבות בקשות לספק מסמכים שונים, שחלקם קשים במיוחד להשגה.
חברות ביטוח רבות יחליטו לשמור את כל הקלפים לעצמם בנוגע להתקדמות הליך התביעה, כך שהתובע לא יכול בהתאמת לדעת אם התביעה שלו בטיפול ובמידה וכן באיזה שלב היא נמצאת.
תובעים רבים, עלולים לגלות בשלב כזה או אחר שחברת הביטוח דאגה להסתיר מהם את הזכויות האמתיות המגיעות לו.
חברת ביטוח עלולה לדחות את התביעה בטענה כזאת או אחרת, אשר תתגלה מהר מאוד כמוטעית, החברה אומנם תסכים על כך שהטענה מוטעית, אך בינתיים היא הרוויחה עוד זמן.
ישנן עוד מגוון רחב של טקטיקות בהן נוקטות חברות הביטוח בכדי ליצור סחבת בתביעות, כאשר במקרים רבות הן משיגות את מטרתן והלקוחות מתייאשים בדרך.

מגיעים מוכנים!
בכדי להימנע ממצבים כאלו, חשוב כאמור, להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום, אשר הינו בעל היכרות מעמיקה עם כל אותן טקטיקות בהן עושות חברות הביטוח שימוש. עורך דין שכזה ידע איך להתמודד ומה לעשות עם כל כשל אשר יצוץ בדרך ולדאוג בסופו של דבר לשמור בצורה הטובה ביותר על האינטרסים של לקוחותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *