עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

מחלה קשה וצורך בתביעת הביטוח

אי אפשר באמת לדעת, מה צופן לנו העתיד. אנחנו יכולים להיזהר, לאמץ אורח חיים בריא ולנסות ולשמור על עצמנו בצורה הטובה ביותר האפשרית, אבל גם אם נעשה את כל זה, אנחנו לא יכולים להיות מוגנים באופן חד משמעי מפני מחלות קשות. אז בדיוק מהסיבה הזאת, אנשים רבים, מוציאים את מיטב כספם על פוליסות ביטוח – מתוך מחשבה שאת המחלות הם לא באמת יכולים למנוע אבל מה שהם כן יכולים לעשות, זה להיות מוכנים אליהן בצורה הטובה ביותר. כמובן, שאותם אנשים מאמינים שאם יום אחד חלילה, הם יחלו במחלה קשה, הם יוכלו לקבל את סכום הכסף אותו צברו בפוליסה הרלוונטית בתוך זמן קצר ובלי בעיות או קשיים מיוחדים.

אז המציאות מוכיחה שהלך המחשבה הזה הוא נאיבי ומוטעה מיסודו.
אנשים אשר חולים במחלות קשות והם או בני משפחתם מגישים תביעה לחברת הביטוח במטרה לקבל את הפיצויים המגיעים להם, נתקלים בקשיים ובדחיינות מצד חברות הביטוח – ואין כאן גם טעם לבנות על הרחמים של החברה בגלל מצבו הבריאותי של המבוטח. הדרך הטובה ביותר לצלוח את התהליך מבלי שהוא יגרור קושי היא לפנות לעורך דין תביעות ביטוח ולקבל את שירותיו. עורך דין מקצועי המתמחה באופן פרטני בתביעות ביטוח מחלות קשות, ידע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח, איך לקצר תהליכים וכיצד לדלג מעל פני כל המשוכות שחברת הביטוח מציבה בדרך לקבלת הכסף המגיע לתובעים – כמובן, בהתאם לפוליסה אשר ברשותם.

אם אתם מעוניינים בעורך דין תביעות ביטוח בצפון ורוצים להיות שקטים ורגועים עם הבחירה שלכם – עורך דין שוקי בלנגה הוא ללא ספק הכתובת הטובה ביותר עבורכם למטרה זו.
עורך דין בלנגה, הינו בעל ניסיון רב בתחום תביעות הביטוח ובין היתר גם בתביעות של מחלות קשות.
כידוע, אין חכם כבעל ניסיון ועו"ד בלנגה, סייע במהלך השנים ללקוחות רבים לצלוח את הדרך בעת תביעת ביטוח מחלה קשה ולקבל את מלוא גובה הפיצויים אשר מגיעים להם מחברת הביטוח וזאת בזמן המינימלי האפשרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *