עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

מה עושים כשהקצבה מתעכבת?

אחרי שנים רבות בהן העברתם מדי חודש תשלומים לחברת ביטוח, בידיעה שיום אחד, בעת הצורך תוכלו ליהנות מתשלומי הקצבה המגיעים לכם – אתם עלולים לגלות שהדברים לא פשוטים כמו שחשבתם.
כן, התופעה של סחבת בתביעה של חברות הביטוח עלולה להוות גם את נחלתכם ובמידה ולא תקפידו למסור את כל המסמכים הרפואיים ולעדכן בכל שינוי המתרחש בחייכם, אתם עלולים לגלות בזמן אמת שהקצבה שלכם נפגעה.
פנייה לאיש מקצוע מנוסה אשר ינחה, ילווה ויסייע לכם בהתנהלות מול אותן הוועדות הרפואיות תוכל למנוע מכם את ההתמודדות עם הבעיה.

הסיבות השונות לפגיעות ועיכובים בקבלת הקצבאות
רשימת הסיבות בגינן אתם עלולים לא לקבל את הקצבה היא ארוכה ומסועפת וכוללת בין היתר את הסיבות הבאות:
ליקויים רפואיים שלא נלקחו בחשבון – אם במהלך הועדה הרפואית לא הושם דגש על כל הליקויים מהם אתם סובלים ועלולים להקנות אחוזי נכות – הן בגלל שלא הצהרתם עליהם והן בגלל שהועדה לא התמקדה על אותם ליקויים – התוצאה של זה, יכולה לבוא לידי ביטוי בפגיעה משמעותית בקצבה.
במידה ולא דיווחתם מסיבות כאלו ואחרות על מצבו של בן או בת הזוג שלכם ובעיקר במקרים בהם גם הוא הפסיק לעבוד מסיבות כאלו ואחרות – זה יכול לפגוע לכם בקצבה.
בכדי לקבל את הקצבה המגיעה לכם, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולמסור כל מסמך לגבי מעקב רפואי כזה או אחר – ללא מסמכים אלו, לא יתאפשר לוועדה לקבוע את אחוזי הנכות המגיעים לכם באופן מדויק. כך שגם אם קיבלתם מסמכים אשר נראים לכם משניים או פחתי חשיבות, מומלץ לא להקל ראש ולוודא שאכן אין להם חשיבות והשפעה על הקצבה.

אז מה הפתרון?

הפתרון יבוא לידי ביטוי בקבל שירות וליווי של איש מקצוע, אשר בקיא בתחום, מכיר לעומק את כל אותם הפרמטרים המשפיעים על קבלת הקצבה ועל גובהה. קבלת שירות שכזה תאפשר לכם להבטיח שתקבלו קצבה בגובה המקסימלי בהתאם למה שמגיע לכם, ושמקרים כגון סחבת בתביעה של חברות הביטוח לא יהוו את נחלת חיקכם בשום צורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *