עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

מה חשוב לדעת על תביעות ביטוח סיעוד?

כבר שאנחנו צעירים ובמקרים מסוימים ממש סמוך לתחילת חיינו הבוגרים, המבוגרים שמסבבנו מקפידים להזכיר לנו עד כמה חשוב שנחשוב על העתיד שלנו ונהיה מוכנים לכל מקרה שעתיד לבוא – גם למקרים הפחות נעימים. אז מי ששוקל וחושב על העתיד כבר בשלב הזה, יעשה לעצמו ביטוח סיעודי כבר החל מגילאים צעירים מאוד ובכל חודש ישלם סכומי כסף לחברת הביטוח בכדי להבטיח את עצמו מפני כל מקרה שלא יקרה. כך יוצא, שאחרי שנים רבות והשקעה כספית כוללת שמגיעה לסכומים גבוהים במיוחד, אתם מרגישים בטוחים שאם וכאשר יגיע היום בו תזדקקו לכספים הללו, לא תהיה לכם כל בעיה לקבל אותם. וכאן, לצערנו יוצא שבמקרים רבים אתם טועים..

הקשיים הבלתי צפויים
חברות הביטוח מצדן, לא תמיד ימהרו להיענות במהרה לכל תביעת ביטוח סיעוד אשר תוגש להם. במקרים רבים, חברות ביטוח אלו יערימו קשיים רבים בדרך לקבלת הכספים המגיעים ובמקרים רבים, אף ידחו את התביעה בטוענות שאינן מוצדקות. אז נכון שישנם מקרים שהדחיות אכן מוצדקות, אבל בכדי לא להפוך ל"קורבנות" של אותן חברות ביטוח, קיימת חשיבות גבוהה לדעת כיצד להתנהל מולן וכיצד להגיב לכל צעד בו הן נוקטות. כך שאם אתם מרגישים שהליך התביעה הולך ומתארך ללא סיבה ברורה או שהדחייה שקיבלתם איננה מוצדקת, אל תרימו ידיים ותוותרו רק בגלל שאין לכם את הכוח  להילחם בבירוקרטיה. אם אתם מתקשים "להילחם" בכוחות עצמכם, פנו לאיש מקצוע אשר יסייע לכם לעבור את הדרך הזאת בדרך לקבלת מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם.

עורך דין שוקי בלנגה מתמחה בתחום תביעות הביטוח בכלל ובתחום תביעות ביטוח סיעוד בפרט.
ברשות עורך הדין בלנגה, ניסיון רב שנים בתחום זה, במהלכו צבר היכרות מעמיקה עם חברות הביטוח השונות ועם אופן ההתנהלות שלהן. כך שאם אתם נמצאים בשלבים שלפני הגשת ביטוח סיעוד, או שאתם כבר עמוק בתהליך הזה ולא רואים את היציאה ממנו – עורך דין בלנגה יהווה את הכתובת הנכונה והאיכותית ביותר בכדי לסייע לכם בכך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *