עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

מה חשוב לדעת על פוליסת ביטוח סיעודי?

אין דרך להבטיח שנשאר בריאים לנצח וגם אם אנחנו נמנים על אותם אנשים אשר מנהלים אורח חיים בריא, השנים עושות את שלהן והגוף יכול יום אחד לבגוד בנו למרות נאמנותנו אליו.
אז מכיוון שכולם מודעים לאפשרות הזאת וחוששים מהעתידים לבוא, אנשים רבים בוחרים לשלם מדי חודש סכומי כסף נכבדים לחברות הביטוח השונות בעבור פוליסת ביטוח סיעודי.
החשיבה מאחורי ביטוח סיעודי תהיה כדלקמן, באמצעות ביטוח סעודי, אפשר להיות קצת יותר רגועים בידיעה שאם חס וחלילה נגיע יום אחד למצב הזה, נוכל לקבל קצבה חודשית, אשר תאפשר לנו לחיות בכבוד, למרות המצב. מה שאנשים רבים אינם יודעים הוא שלא תמיד הדרך לכסף שמגיע להם בהתבסס על הפוליסה, אינה פשוטה ובמקרים מסוימים היא אף מורכבת עד בלתי אפשרית.

ביטוח סעודי הוא בעצם פוליסת ביטוח לכל דבר ועניין, אשר נרכשת דרך אחת מחברות הביטוח או דרך קופות החולים. ישנם סוגים שונים של ביטוחים, כאשר ניתן לבחור את הסוג אשר יספק מענה על הדרישות ולשלם בעבורו פרמיה חודשית. ייעודה של פוליסה זאת, הוא להבטיח שאם חלילה המבוטח ימצא את עצמו יום אחד במצב סיעודי, באמצעות הכסף אשר ישולם לו מחברת הביטוח הוא יוכל לממן את כל הטיפולים והסיוע הנדרשים ובכך גם לא להפוך ולהיות עול על בני משפחתו וגם לחיות בכבוד.

במקרים רבים, גם אם אותו אדם או מי שמגיש עבורו את תביעת הביטוח מוכיח כי הוא אכן במצב סיעודי וזכאי לממש את הפוליסה שלו, במקרים רבים הוא עדיין חשוף לערמת קשיים ועיכובים אותם יכולה חברת הביטוח להערים עליו. הפתרון הטוב ביותר עבורו אותו אדם הוא לקבל את שירותיו של עורך דין ביטוח סיעודי, המתמחה בתחום, אשר יוכל ללוות ולסייע עד לקבלת מלוא הפיצוי המגיע בהתאם לפוליסה.

אם גם אתם מחפשים עורך דין ביטוח סיעודי בצפון ומעוניינים בקבלת שירות מקצועי ובליווי אישי לאורך כל הליך הגשת התביעה ועד לקבלת הכספים המגיעים לכם – עורך דין שוקי בלנגה, עורך דין ביטוח סיעודי, הוא הכתובת עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *