עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

למה חשוב לא לוותר על עורך דין בהליך תביעת ביטוח?

אנשים רבים, יוצאים מנקודת הנחה, שהסיבה שהם משלמים מדי חודש סכומי כסף גבוהים בעבור פוליסות הביטוח, טמונה בעובדה, שאם יום אחד חלילה, הם יזדקקו לכספים הללו, הם יוכלו לקבל אותם במלואם, בהליך פשוט של מילוי טפסים ושליחתם.
ואותם אנשים צודקים, הליך תביעת ביטוח כולל מילוי טפסים, המצאת האישורים המתאימים ושליחתם לחברת הביטוח – אבל לצערנו, ברוב המקרים, הדרך לקבלת הכספים תהיה עוד ארוכה – בתקווה שיתאפשר להגיע אליה בכלל.

חברות הביטוח מציבות שורה ארוכה של קשיים על התובעים, כאשר הסיבות לקשיים הללו הן רבות וממש לא תמיד מוצדקות. לא אחת אנשים פשוט מרימים ידיים מתוך מחשבה שדחיית התביעה שלהם התבצע מסיבה מוצדקת, מבלי לבדוק אם גורם מקצועי שזה אכן המצב – חשוב למנוע מצבים, של גילוי "בדיעבד" שהדחיה מצד חברת הביטוח כלל לא הייתה מוצדקת. בדיוק מהסיבות הללו, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע בעורך דין מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום של תביעות ביטוח. חשוב לוודא שמדובר בעורך דין מקצועי, בעל הכלים והידע המקצועי, אשר יאפשרו לו לסייע לכם בהליך תביעת הביטוח מהתחלתו ועד סופו ולדאוג שהתהליך הזה יתבצע בצורה המהירה וה"חלקה" ביותר האפשרית. כאשר בסיום התהליך, אתם תזכו לקבל את מלוא סכום הכסף המגיע לכם מטעם חברת הביטוח – בהתאם כמובן לפוליסה שלכם.

אז מכיוון, שיש דחיות מוצדקות, הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומיומן, אשר יעבור על הפוליסה ועל האישורים שברשותכם ויוודא שאכן קיימת עילה מוצדקת לתביעה. מכאן והלאה, בסיועו של עורך הדין, ההתנהלות שלכם תהיה הרבה יותר מהירה, כאשר הוא ידע כיצד להתמודד עם כל מכשול אשר יוצב מהצד של חברת הביטוח.

אם גם אתם נמצאים לקראת הליכים של תביעת ביטוח – עו"ד שוקי בלנגה יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. ברשותו של עורך דין בלנגה, ניסיון, ידע והיכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח בארץ. עו"ד בלנגה ילווה אתכם משלבי הייעוץ המקדימים ועד לקבלת מלוא הכספים המגיעים לכם בהתאם לפוליסה אשר ברשותכם.