עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כשמגיע הזמן להגשת תביעה נגד חברת הביטוח

רובינו מוציאים את מיטב כספנו בכדי לרכוש פוליסות ביטוח איכותיות אשר יגנו עלינו מפני העתיד הלא נודע.
אנחנו עושים בירורים מקדימים ומאמצים רבים בכדי לוודא שכל סעיפי הפוליסה יהיו ברורים לנו בצורה מושלמת ושיום אחד, במידה ונצטרך למשוך את הכספים אשר מגיעים לנו – נוכל לקבל פיצוי כספי אשר יאפשר לנו להעלות את רמת החיים גם בתקופות קשות.
העניין הוא, שרובינו לא חושבים על כך שכאשר יגיע היום הזה, חברות הביטוח מהן רכשנו את הפוליסה, יערימו עלינו קשיים ומכשולים ואנו נמצא את עצמנו צועדים בדרך חתחתים בלתי אפשרית בדרך לקבלת הכספים המגיעים לנו.

כיצד להתגבר על הקשיים?
אין זה משנה מי היא אותה חברת ביטוח לה אתם מגישים את התביעה – האם זאת תביעה נגד חברת הביטוח דקלה או נגד כל חברת ביטוח אחרת.
ברגע שנתקלתם  בקשיים או בסחבת בדרך לקבלת הכספים אשר מגיעים לכם, חשוב לא להרים ידיים ולוותר או להתייאש.
פנייה לעורך דין מקצועי המתמחה בנושא של תביעות ביטוח והינו בעל ניסיון והיכרות עם חברת הביטוח "דקלה" או כל חברת ביטוח אחרת מולה אתם מנהלים את התהליכים – תסייע לכם בסופו של דבר לעבור את כל הקשיים הללו ולקבל את מלוא סכומי הכסף המגיעים לכם על פי תנאי הפוליסה שברשותכם.
זכרו, שגם אם התביעה שלכם נדחתה על ידי חברת הביטוח מסיבות שונות – קיים סיכוי כי סיבות אלו אינן מוצדקות והן מהוות חלק מאותה ה"סחבת" של חברת הביטוח, כאשר רק בדיקה של עורך דין מקצועי תוכל לאפשר לכם להבין אם אתם זכאים לקבלת גמלת הביטוח או לאו.

אם אתם תרים אחר עורך דין מקצועי המתמחה בתביעות נגד חברת הביטוח דקלה ונגד חברות הביטוח האחרות, הגעתם למקום הנכון. עורך דין שוקי בלנגה הינו בעל ניסיון רב בהגשת תביעות ביטוח ובעל היכרות מעמיקה על חברת הביטוח דקלה כמו גם אם חברות הביטוח האחרות.
עו"ד בלנגה יעניק לכם שירותי ייעוץ וליווי אישי לאורך כל התהליך – החל משלביו הראשוניים ועד לקבלת הכספים המגיעים לכם במלואם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *