עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כשמגיע הזמן להגיש תביעת ביטוח

אם עברתם תאונה או שאתם סובלים מפציעה או מחלה קשה, סביר להניח שהדבר האחרון שאתם פנויים רגשית לעשות אותו בשלב זה, זה להתמודד עם הבירוקרטיה המהווה חלק מתביעת ביטוח. אך למרות הקושי, מדובר במעשה שצריך להיעשות – גובה הפיצויים בהתאם לפוליסה שלכם, יכול להועיל ולסייע לכם לעבור את תקופת ההתאוששות וההחלמה בצורה הטובה ביותר. העניין הוא שבמקרים רבים, לא מספיק להיכנס לאתר של חברת הביטוח, להבין איך מגישים תביעה ולעשות מה שמוסבר בצורה מדויקת. לפעמים, חברת הביטוח תציב עוד קשיים עוד מהמורות בדרך לקבלת הפיצויים ולא תמיד יהיה לכם פשוט להתמודד עם אותם הקשיים – כאשר רבים בוחרים להרים ידיים ולא להילחם ומוצאים את עצמם מתמודדים עם קשיים כלכליים כתוצאה מכך.

בכדי לעבור את תהליך תביעת הביטוח בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין תביעת ביטוח. עורך דין תביעת ביטוח, יחזיק ברשותו את הכלים והידע ויהיה בעל הניסיון המקצועי, אשר יאפשר לכם לעבור את הליך התביעה בצורה המהירה והיעילה ביותר. עורך דין תביעות ביטוח יכיר לעומק את כל "שיטות ההתחמקות" של חברות הביטוח וידע מה לעשות מנגד. בשלב הראשון, עורך הדין יעמיק בפוליסה שלכם ובהתאם למצב שלכם יסייע לכם להבין האם יש בכלל עילה להגשת התביעה. במידה ואכן יש עילה שכזאת, עורך הדין ילווה אתכם לכל אורך הליך התביעה, עד השלב בו תקבלו את מלוא גבוה הפיצויים המגיעים לכם. עורך דין ביטוח לאומי המתמחה בתחום, יאפשר לכם להיות בראש שקט בכל מה שקשור לתביעה ולהתרכז בהחלמה שלכם – כמובן, שחשוב לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה למטרה זו.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של עורך דין תביעת ביטוח – אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם עורך הדין שוקי בלנגה. ברשות עורך הדין הניסיון, הכלים והידע באמצעותם הוא יוכל לסייע לכם לכל אורך הליך התביעה משלב בחינת הפוליסה ועד לקבלת מלוא גובה הפיצויים המגיעים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *