עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כל מה שחשוב לדעת על תביעת סיעוד

בכוחו של ביטוח סיעודי להעלות באופן משמעותי את רמת החיים שלנו אם וכאשר נזדקק לו.
כידוע, תוחלת החיים רק הולכת ועולה ואנשים רבים מוצאים את עצמם מגיעים לגילאים מבוגרים מאוד – אך כחלק מכך גם נאלצים להתמודד עם התופעות השונות של הזקנה כגון: מצבים סיעודיים. כחלק מכך, מי שהשכיל וחשב על העובדה שמצבים אלו יכולים להוות את חלקו כבר בגיל צעיר והשכיל לעשות ביטוח סיעודי יוכל בבוא העת לצאת מורווח מהעניין.
המצער בכל העניין הוא, שעצם העובדה שיש לכם ביטוח סיעודי, אינה אומרת שבעת הצורך תקבלו את הכספים המגיעים לכם בקלות ובמהירות. חברות הביטוח מערימות קשיים רבים בדרך לקבלת הכסף למבוטחים, כך שבמקרים רבים יהיה צורך להיעזר בעורך דין מקצועי אשר יסייע לכם להתמודד עם הסחבת של חברת הביטוח.

הדרך לקראת גמלת הסיעוד
חברות הביטוח עושות שימוש במגוון רחב של דרכים ומניפולציות אשר ייעודן להאריך את הדרך לקראת קבלת הגמלה המגיעה למבוטח, הפחתת סכום הכסף המגיע או דחיית התביעה.
בין הטענות הנפוצות ביותר לדחיית התביעה: טענה שהמבוטח אינו באמת במצב סיעודי, טענה כי המבוטח הסתיר מהן פרטים אודות מצבו הבריאותי (הפרת חובת הגילוי), טענה על כך כי בפוליסה ישנו מתקיים חריג ורשימת הטענות היא עוד ארוכה.
בכדי לקבל את הכספים המגיעים למבוטחים, חשוב לא למהר ולהרים ידיים למשמע טענות אלו אשר במקרים רבים כלל אינן נכונות.
פנייה לקבלת ייעוץ מעורך דין המתמחה בתחום של תביעות ביטוח והינו בעל היכרות עם שיטות הפעולה של חברות הביטוח, תאפשר לתובעים לעבור את המכשולים השונים בדרך לקבלת גמלת הסיעוד .

אם אתם מתכננים הגשת תביעת סיעוד או נמצאים בהליכי התביעה ונתקלים בקשיים שונים – אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך הדין שוקי בלנגה.
עו"ד בלנגה הינו בעל היכרות מעמיקה וניסיון רב בתחום תביעות הסיעוד. עורך הדין מתמחה בליווי לקוחות לאורך כל שלבי הגשת התביעה כנגד חברת הביטוח – החל משלבי הייעוץ הראשוניים דרך שלבי הגשת התביעה בפועל ומילוי הטפסים והמצאת המסמכים הנדרשים ועד לקבלת מלוא סכומי הפיצוי המגיעים מחברת הביטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *