עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כיצד עורך דין תביעות ביטוח יכול לסייע לכם?

כל מי שהגיש תביעת ביטוח, יכול להעיד על רשימת הקשיים והמכשולים אשר הוצבו בפניו, בדרך לקבלת הכסף המגיע לו – יכול להיות שבסוף התהליך הוא לא קיבל את הכסף, קיבל רק חלק מהסכום או שאולי בסיוע של עורך דין מנוסה, הוא הצליח לבסוף לקבל את כל הסכום.
חברות הביטוח לא ממהרות לשלם למי שתובע אותם את הכסף המגיע לו ובכדי לדחות את מועד התשלום או לנסות להתחמק ממנו באופן מוחלט, הם נוקטות בפעולות מתוחכמות אשר עלולות לגרום לעומד מולן להרים ידיים, להתייאש ולוותר על הכסף.
רק עורך דין מקצועי ומנוסה, אשר הינו בעל היכרות מעמיקה עם כל חברות הביטוח וכל השיטות בהן הן משתמשות, יוכל להוות ככתובת בדרך להשגת מלוא סכום הכסף אשר מגיע לתובע.

השלב הראשון, בהתנהלות עם אותו עורך דין, יהיה בדרך כלל פגישת ייעוץ – עורך הדין חייב לבדוק לעומק את הפוליסה ולהבין את כל הפרטים לגבי מצבו של התובע, בכדי לוודא שאכן יש עילה לתביעה – כידוע, ישנם גם מקרים בהם הדחיות של התביעות הן מוצדקות ועל עורך הדין לוודא שלא מדובר במצב שכזה. אם עורך הדין מגלה שהתביעה היא אכן מוצדקת, הוא יוכל ללוות את הלקוח שלו החל משלב הגשת התביעה – לא כולם מסתדרים באופן עצמאי עם הפרוצדורה בהליך שכזה. בשלב הבא, עורך הדין ידע מה לעשות ואיך להתמודד מול כל קושי הוא דחיה מטעם חברת הביטוח. בשורה התחתונה, עורך דין תביעות ביטוח, ילווה את הלקוח שלו משלב הייעוץ ההתחלתי ועד לרגע בו התביעה תקבל אישור סופי והכסף יעבור ללקוח – מה שיכול להסיר מהלקוח הרבה לחצים והתמודדויות מורכבות.

אז אם גם אתם מעוניינים להגיש תביעת ביטוח ורוצים שבתהליך הזה, יהיה לצדכם עורך דין מקצועי, מנוסה ומיומן – עורך דין שוקי בלנגה יהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. הניסיון הרב, הרמה המקצועית הגבוהה, ההיכרות המעמיקה עם חברות הביטוח ואופן ההתנהלות שלהם, הפכו ללא ספק את עורך דין בלנגה לאחד מעורכי דין המובילים בתחום זה בכל אזור הצפון.