עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כיצד לקבל את הפיצויים המגיעים לך במקרה של תאונה?

החיים לא צפויים ולעיתים גם "הפתעות" פחות נעימות עלולות להוות את נחלת חלקנו. מכיוון שכולם מודעים לסיכונים הללו, רבים בוחרים לעשות מעשה ולרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות. כך שבמקרה של תאונה, תתאפשר קבלת דמי פיצויים אשר יסייעו לנפגע ולבני משפחתו לעבור את התקופה בצורה הטובה ביותר האפשרית.
הבעיה היא שתביעת הביטוח מהווה תהליך מורכב, אשר יכול להתארך ולהתמשך ולגרום לייאוש גדול עבור אותם אנשים אשר מעורבים בתהליך זה. רבים אשר מוצאים את עצמם מתמודדים עם הדחיות והסירובים מטעם חברות הביטוח, מרימים בעל כורחם ידיים ומוותרים על הכסף אשר מגיע להם. בכדי שמצב זה א יהווה גם את נחלתכם, ההמלצה היא להתייעץ עם עורך דין תביעות ביטוח, אשר יוכל ללוות ולסייע לאורך כל הליך התביעה.

עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה, מכיר לעומק את כל חברות הביטוח ואת התנהלותן במקרה של תביעות. עורך הדין יוכל ללוות את הלקוחות שלו כבר משלב הגשת התביעה – הגשת התביעה דורשת מילוי טפסים מורכבים אותם חייבים למלא בצורה מדויקת ובהתאם להנחיות ולדרישות – הרבה אנשים מתקשים כבר בשלב הזה. כמובן, שגם בהמשך התהליך עורך הדין שבחרתם ילווה אתכם, יסייע וידריך אתכם מה לעשות ואיך להתמודד עם הדחיינות של חברות הביטוח ואיך לטפל בכל מהמורה בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים לכם. באמצעות עורך דין מומחה ומנוסה בתחום של תביעות ביטוח, אתם  תוכלו להיות עם ראש שקט שבסופו של תהליך אתם תקבלו את מלוא סכום הפיצויים אשר מגיע לכם על פי הפוליסה אותה רכשתם.

אז אם גם אתם רוצים להתחיל בהליך של תביעת ביטוח תאונות אישיות ומעוניינים להסתייע בעורך דין תביעות ביטוח בצפון שהינו מקצועי ומנוסה בתחום – אתם נמצאים במקום הנכון. עורך הדין שוקי בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בעל ניסיון רב, ידע והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר ועורך דין בלנגה ישמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ ראשונית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *