עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כיצד לסייע להורים בהגשת תביעת סיעוד?

התמודדות עם הורים במצב סיעודי, היא התמודדות קשה ומורכבת – הן בפן הרגשי והן בפן המעשי. כולם הרי רוצים בסופו של דבר בשביל ההורים שלהם את הטוב ביותר – ואחת כמה על כמה בתקופה בה הם כבר לא יכולים לדאוג לעצמם.

אנשים אשר מוגדרים כסיעודיים זקוקים לסיוע ולהשגחה צמודה ודאגה לכל צרכיהם שלהם  ולטיפול המתאים, עולה כידוע סכומים לא קטנים של כסף.
אז נכון שאנשים המוגדרים כסיעודיים זכאים לקבל מביטוח לאומי גמלת סיעוד – אבל גמלה זאת לבדה בדרך כלל לא תהיה מספיקה בכדי לממן את כל הצרכים שלהם.
במידה ולהורים יש ביטוח סיעודי, זה בדיוק הזמן להגיש תביעת ביטוח שכזאת. העניין הוא שברוב המקרים חברות הביטוח מרימות קשיים רבים על התובעים ולכן, חשוב להיערך בצורה הטובה ביותר לתביעה שכזאת.

מכיוון שהטיפול בהורים והדאגה לצרכיהם גוזל מכם הרבה זמן ואנרגיה, קרוב לוודאי שבמקרים רבים תמצאו את עצמכם מתקשים להתמודד בנוסף על כך, גם עם הקשיים הטמונים בהגשת תביעת סיעוד כנגד חברת הביטוח. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום של תביעות ביטוח ובתחום של תביעה סיעודית בפרט. עורך דין מקצועי ומנוסה יוכל לייעץ, ללוות ולסייע בכל שלבי הגשת התביעה עד לשלב של קבלת הפיצויים המגיעים. עורך הדין יהיה בעל ידע בתחום והיכרות עם חברות הביטוח וסוגי הקשיים אותם הן נוהגות להציב לתובעים. ברשות הכלים שברשותו יוכל עורך הדין לקצר עבורכם תהליכים ולמנוע מכם בזבוז של זמן מיותר או התמודדות עם קשיים כאלו ואחרים.

עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין תביעות ביטוח בנהריה. ברשותו של עו"ד בלנגה ניסיון רב בליווי לקוחות בהליך תביעות סיעודיות ותביעות בנושאים אחרים. עורך דין שוקי בלנגה, ייעץ, ילווה וידריך אתכם לאורך כל שלבי התביעה וידאג שבסופה, אתם תקבלו כל מה שמגיע לכם מחברת הביטוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *