עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

כיצד להתכונן להליך תביעת ביטוח?

בכדי לעבור הליך של תביעת ביטוח על הצד הטוב ביותר, חשוב להתכונן אליו בצורה נכונה. אומנם, אנשים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בתביעת ביטוח, עלולים לחשוב שמדובר בהליך קצר –  בכל זאת, הם שילמו מדי חודש, במשך שנים ארוכות סכום כסף אשר ישמש אותם במקרה ו… ועכשיו שאותו "מקרה ו.." הפך להיות נחלת המציאות, הרי שסכום הכסף מגיע להם.
לצערנו הרב, המחשבה המעט נאיבית הזאת הינה מוטעית ובפועל, הליך תביעת הביטוח יהיה כמעט תמיד, תהליך ארוך עם הרבה קשיים ודחיות מהצד של חברת הביטוח

אז הערכות נכונה לקראת התהליך בתוספת של מודעות לעובדה שקיים סיכוי שזה יהיה תהליך מתמשך, יכולות להועיל.
ההמלצה היא, עוד בטרם התביעה, לעבור בצורה מעמיקה על הפוליסה – כולל האותיות הקטנות ולוודא שעל פיה אתם אכן מכוסים מפני המקרה המדובר. כמובן, שבמקרים בהם אתם לא מצליחים להבין את הדברים לעומקם, תוכלו תמיד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום של תביעות ביטוח ולוודא את הדברים מולו.

חברות הביטוח מגדירות מראש את הפרוצדורות והדרישות להגשת תביעה. בדרך כלל, זה יהיה כתוב באתר האינטרנט שלהם, אך ישנה גם אפשרות לבקש מהחברה את הטפסים שצריך למלא ורשימה של הנספחים אותם צריך להוסיף לצורך הגשת התביעה. עורך דין תביעות ביטוח יוכל לסייע לכם גם בשלב הזה. שימו לב, שבכדי שהתביעה תתקבל הטפסים חייבים להיות מלאים בצורה נכונה ולכן, אם אתם לא בטוחים שאתם עושים את זה נכון, חשוב שתתייעצו – אחרת, התהליך עוד עתיד להתארך ולהתמשך.

כאמור, הליך תביעת ביטוח הוא הליך שצריך להתכונן אליו כראוי ולקחת בחשבון, שגם אם מילאתם את הטפסים בקפידה, עדיין אתם עלולים להיתקל בשורה ארוכה של עיכובים מצד חברת הביטוח. עורך דין שוקי בלנגה הינו עורך דין ביטוח לאומי בצפון בעל ניסיון רב בתחום תביעות הביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך הדין בטרם הגשת התביעה ולקבל שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים אשר יקצרו ויעלו בצורה משמעותית את הליך התביעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *