עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

חשיבות תפקיד עו"ד בהליך תביעות ביטוח תאונות אישיות

אף אחד לא מוגן במאת האחוזים מפני תאונות. רובנו עושים כמובן את המקסימום בכדי להיזהר ולהימנע מתאונות שכאלו, אבל החיים לא צפויים וישנם דברים שהם גם לא בשליטתנו. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה שנעשה כל שביכולתנו בכדי לדאוג, שבמידה ותאונות כאלו אכן יהוו את נחלתנו, אנו נהיה מוכנים אליהן בצורה הטובה ביותר.
הדרך הטובה ביותר למגן את עצמנו ואת בני המשפחה מתאונות שכאלו, היא באמצעות רכישת פוליסת תאונות אישיות מאחת מחברות הביטוח. פוליסות כאלו מבטיחות שבמידה והמבוטח יפגע מתאונה ויגרם לו נזק, נכות או חלילה מוות הוא או בני משפחתו (המוטבים בפוליסה) יהיו זכאים לקבלת דמי פיצויים בגובה מסוים אשר נקבע מראש.

אנשים רבים עושים מעשה ורוכשים פוליסת ביטוח תאונות אישיות ומפרישים סכומי כסף בכל חודש לצורך כך. העניין הוא שכאשר מגיע היום והם אכן זכאים לפיצויי הפוליסה בעקבות תאונה אותה הם עברו – הדרך לקבלת הכספים, הינה רחוקה מלהיות קצרה או פשוטה.
חברות הביטוח נוטות להעמיס קשיים רבים על המבוטחים ועל בני משפחותיהם ומפעילות מיני שיטות שונות בכדי לדחות את העברת הכספים המגיעים.
מכיוון שמדובר באנשים אשר נמצאים במצבים רגישים וכחלק מכך, זקוקים לסכום הכסף המגיע להם בדחיפות – קיימת חשיבות גבוהה להיעזר בעורך דין תביעות ביטוח המתמחה בנושא של תאונות אישיות בכדי לקצר את התהליכים ולעבור את כל המהמורות אותן מציבות החברות.

עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום של תביעות ביטוח יכיר לעומק את המניפולציות והמהמורות השונות בהן עושות שימוש חברות הביטוח בכדי לדחות או לעכב את תשלום הפיצויים למבוטחים. ברשותו יהיו ידע וכלים אשר יאפשרו לו להתמודד עם אותן שיטות העיכוב ולזרז, לייעל ולקצר את התהליכים עד לקבלת מלוא סכום הפיצויים המגיע למבוטחים.

אם גם אתם עומדים לקראת הליך הגשת תביעות ביטוח תאונות אישיות או כבר נמצאים במהלך תהליך שכזה – עורך דין שוקי בלנגה מהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. ברשות עורך הדין, ניסיון רב בתחום תביעות ביטוח בכלל ותביעות תאונות אישיות בפרט. אתם מוזמנים ליצור קשר ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך לקבלת הכספים המגיעים לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *