עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

חשיבות תפקיד העורך דין בהליך הגשת תביעת סיעוד

אנשים רבים רכשו במהלך חייהם פוליסת ביטוח סיעוד – וזאת, בכדי לבטח את עצמם מפני כל מקרה אשר עלול להוות את נחלתם בתקופות מאוחרות יותר של חייהם.
הבעיה היא, שבמידה ואותו מקרה אכן קורה  והמבוטח מוצא את עצמו יום אחד מוגדר כחולה במצב סיעודי, הדרך אל כספי הפיצויים המגיעים לו, עלולה להיות דרך חתחתים קשה ומורכבת.
עכשיו, מדובר במצב מורכב ורגיש גם כך – המבוטח מוצא את עצמו מתמודד עם מצב לא פשוט ומתקשה להתמודד בביצוע פעולות יומיומיות אלמנטריות וכחלק מכך, נזקק לעזרה שוטפת.
בני המשפחה שלו, אשר אמורים לדאוג לשלומו, מוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיה נוספת והיא, הבירוקרטיה והקשיים הטמונים בכל מה שקשור לנושא של תביעת הביטוח וקבלת הכספים, אשר בכוחם לסייע להם להתמודד עם הקשיים.

החשיבות של פנייה לעורך דין
הליך תביעה מול חברות הביטוח, עלול לגרום לתובעים להרגיש  לבד כאשר הם מתמודדים עם חוסר אונים מול כל הקשיים  והמהמורות שחברת הביטוח מעמידה בפניהם.
אז במקום להרים ידיים או להיכנס לחצים מיותרים, קיימת חשיבות גבוהה לעשות מעשה ולפנות ולקבל את שירותיו של עורך דין תביעות סיעוד.
עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, יהיה בעל הכלים והידע ללוות את התובעים לאורך כל השלבים בהתנהלות שלהם מול חברת הביטוח – וזאת, עד לקבלת סכום הפיצוי המלא אשר מגיע להם – בהתאם לפוליסה.
מהסיבות הללו, חשוב לאתר עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר מכיר לעומק את חברות הביטוח ויודע כיצד לעבור את כל המהמורות אותן הם מציבות.

עורך הדין שוקי בלנגה הוא הכתובת הנכונה עבור כל מי שתר אחר עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה.
לעורך הדין בלנגה, ניסיון רב בהתנהלות מול חברות הביטוח השונות, בהליכי הגשת תביעות, עם דגש על תביעות סיעוד.
עו"ד שוקי בלנגה, ישמח להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ לשמוע על המקרה שלכם, לתת לכם עצות חשובות וללוות אתכם לאורך כל הדרך – עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם מחברת הביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *