עו"ד שוקי בלנגה – מתמחה בפיצוי נפגעי תאונות.

התמודדות עם קשיים בתביעת ביטוח מחלה קשה

אף אחד מאתנו, לא רוצה אפילו לדמיין מצב בו הוא חלילה יחלה במחלה קשה. העובדה שאנחנו לא מעוניינים לחשוב על מצב כזה או אפילו לדמיין אותו, לא הופכת אותנו להיות חסינים מפני מחלות כאלו. אז מכיוון שמחלות קשות עתידות להוות את נחלתו של כל אחד וכולם מודעים לעובדה הזאת, רבים בוחרים לעשות מעשה ולבטח את עצמם כנגד מחלות קשות. הביטוח אמור להעניק ביטחון מסוים, בידיעה שבמידה וחלילה יום אחד נחלה במחלה שכזאת, נוכל לקבל את הכסף מהביטוח ולאפשר לעצמנו ולבני המשפחה שלנו לשמור על רמת חיים מסוימת, למרות המחלה והפגיעה אותה היא טומנת בחובה.

גם אם עשינו מאמצים רבים בכדי לבחור בפוליסת ביטוח מקיפה ביותר, גם אם שילמנו מדי חודש בחודשו, לאורך שנים ארוכות, סכומי כסף גבוהים עבור פוליסת הביטוח. סיכוי גבוה, שיום אחד נגלה, שגם אם חלינו ואנו זכאים לכסף על פי הפוליסה, אין זה מההכרח שנקבל אותו כל כך מהר. למעשה תביעת הביטוח שלנו יכולה להידחות או להתפרס על פני תקופת זמן ארוכה מאוד – וגם בסוף התקופה הזאת, לא בטוח שנקבל את מלוא סכום הכסף אשר מגיע לנו. אם אתם שואלים את עצמכם "למה?", אז התשובה היא שחברות הביטוח לא ממהרות לשלם את הכסף לתובעים וכחלק מכך, יש להן שיטות ודרכים רבות להתחמק ולדחות את התביעות.  מצבים שכאלו, המתווספים על הקשיים שהתובע חווה מעצם המחלה, גורמים לרבים, פשוט להרים ידיים ולוותר על הכספים שמגיעים להם.

אם גם אתם נמצאים במצב כזה או בשלבים מקדימים לשלב התביעה – הדרך הטובה ביותר, לעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר היא באמצעות סיוע של עורך דין תביעות ביטוח מקצועי ומנוסה בתחום. עורך הדין, אשר מכיר לעומק את אופן התנהלותן של חברות הביטוח במקרים של תביעות ביטוח מחלה קשה, ידע לכוון אתכם בכל שלבי התהליך וללוות אתכם, עד לקבלת מלוא סכום הכסף אשר מגיע לכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורך דין תביעות ביטוח שוקי בלנגה ולקבל ייעוץ ראשוני מקצועי בנושא.